В енергосистемі суттєвий дефіцит. На Харківщині - аварійні відключення

1846

У середу, 7 грудня, у Харкові та області окрім погодинних відключень введені ще й графіки аварійних вимкнень. Про це повідомили в пресслужбі  Харківобленерго. 

Зокрема, у Лозовій зранку діють аварійні відключення. Місцева влада просить жителів зробити запас води на три доби та зарядити гаджети. Про це повідомили у Лозівській міській раді.

"У Лозовій — аварійне знеструмлення. Термін поки невизначений. Мешканців просять мати необхідний запас води на 3 доби, заряджені телефони та павербанки", — сказано у повідомленні. 

Як повідомили в НЕК "Укренерго",  станом на 7 грудня в енергосистемі України все ще зберігається суттєвий дефіцит, а тому усім обленерго, в тому числі харківському, доведено ліміти споживання електроенергії. 

 "На жаль, вже є регіони, де перевищено ліміти споживання, тому застосовано режим аварійних відключень. Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго)",-  заявили в компанії.

В "Укренерго" зазначили, що досі зберігається складна ситуація на сході країни після вчорашнього повторного обстрілу кількох об’єктів енергетичної інфраструктури і морозу.

Енергетики цілодобово усувають пошкодження. На атомних станціях триває процес завантаження блоків, які відключались після обстрілів, до планових показників.

Як економно споживати електроенергію: рейтинг потужності електроприладів - тут.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Читайте також: