Зірковий ювіляр з Харкова отримав нагороду (фото, відео)

3759
Яскраві спогади творчого шляху видатного артиста Харківського академічного театру музичної комедії.

Останні дні листопада для Харкова-культурного були освітлені сяйвом улюбленої зірки - 23 листопада святкував свій ювілей заслужений артист України Олексій Гавінський.

Навіть в ці буремні часи артисти ХАТМК підтримують жагу до життя харків'ян, а ще дарують радість нашим захисникам у шпиталях і не тільки.

Колектив GX ще раз щиро вітає заслуженого артиста України Олексія Гавінського з ювілеєм.

Своє свято артист зустрів в колі друзів на сцені — з радістю поділимося з читачами матеріалами театру, які були відзняти під час бенефісу зірки.


Більше фото в альбомі на офіційній сторінці ХАТМК за посиланням.

Багато теплих слів написали шанувальники під чуттєвим постом до дня народження на офіційній фейсбук-сторінці ХАТМК.

Багато хто з друзів привітав ювіляра особисто.

А колеги дарували прем'єрні номери з зіркою. Відома шанувальниця мистецтва Олена Мірошникова поділилася відео виступу заслужених артистів України Олексія Гавінського та Елеонори Джулік.Був спільний номер у ювіляра і з заслуженим артистом України, головою правління Харківського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України Ігорем Арнаутовим (якого нещодавно було призначено художнім керівником Харківського академічного драматичного театру).Головними дарунками на свято стали відзнаки від керівництва театру, вручені особисто директором, заслуженим діячем України Ігорем Ковалем, та найвища нагорода від Харківської обласної ради - «Слобожанська слава».  

Наостанок, трохи подробиць про ювіляра з його особистої сторінки на сайті ХАТМК і уривки з вистав, які відзняла у мирні часи журналістка новинного порталу GX. 

Олексій Гавінський народився 23 листопада 1958 року в місті Харкові. У 1987 році був запрошений в Харківський академічний театр музичної комедії. Олексій яскраво і безпосередньо виконує ролі як простаків, так і героїв. Лауреат Міжнародного фестивалю "Middfest International" (США 2000), IV Міжнародного конкурсу-фестивалю "Екологія і духовність" (Україна 2004).

Ролі в театрі:

Граф Омонай - І. Штраус, І. Шніцер, В. Шкваркина "ЦИГАНСЬКИЙ БАРОН" - оперета на 2 дії.

Князь Вано Пантіашвілі - Г. Канчелі "ВИТІВКИ ХАНУМИ" - музична комедія на 2 дії.


Мідас - Ф. Зуппе "ПРЕКРАСНА ГАЛАТЕЯ" - оперета у 2-х діях.

Князь Орловський - Штраус, М. Ердман, М. Вольпин "ЛЕТЮЧА МИША" -  оперета на 2 дії (уривок з оперети став справжньою візитівкою театру).

Захар Олексійович - О.Фельцман, Г. Голубенко, В. Хаїт, Л. Сущенко "ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОХАННЯ" ("Старі будинки")  - музична комедія на 2-х дії.

Феррі - І. Кальман, Л. Штейн, Б. Йенбах, В. Михайлов, Д. Толмачов "СІЛЬВА" -  оперета на 2 дії.Фраскатті - Імре Кальман "ФІАЛКА МОНМАРТРУ" - оперета на 2 дії.
Панталоне - Музика О. Колкера Лібрето В. Воробйова, К. Рижова,в перекладі М. Гальперіна "ТРУФФАЛЬДІНО З БЕРҐАМО" -  музична комедія на 2 діїЇБарон Зета - Ф. Легар, Ф. Легар В. Леон, Л. Штейн, В. Мас, М. Червінський "ВЕСЕЛА ВДОВА" - оперета на 2 дії, за мотивами комедії А. Мельяка «Аташе посольства».

І це ше не повний перелік...Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХАТМК, Микола Нюкін, Олена Мірошник, Сергій Володарський, архив Олексія Гавінського

Читайте також: