Навіть у буремний час майстри сцени готують сюрпризи харків'янам (фото, відео)

4149
Вже цієї п'ятниці, 30 червня (о 17.00 в ТКЦ), пролунає музика надії від колективу ХАТМК на закритті театрального сезону 2023.


У свята має лунати найкраща музика, яка дарує надію! Саме надію дарують артисти ХАТМК своєю концертною програмою "ВІД ОПЕРЕТИ ДО МЮЗИКЛУ". Вона лунала в останній весняний день, даруючи натхнення на усе літо. Вона пролунає і на закритті театрального сезону 2023 - 30 червня о 17.00 в ТКЦ (вулиця Сумська, 25). 


Поринемо у чарівні спогади!

Традиційно колектив театру створив справжнє театралізоване шоу... Адже, починаючи з ведучих вечора, які справно та з гумором анонсували кожен виступ артистів (ще й самі виступали для глядача), до чудово зрежисованої підбірки кращих уривків з оперет, музичних комедій та мюзиклів. Чарівні голоси виконавців, музичні виступи та яскраві танцювальні номери, зміняли відомі уривки вистав, які навіть найсерйозніших глядачів змушували не те що посміхнутися, а вголос сміятися та аплодувати, не чекаючи фіналу...

Це був вечір миру та тої самої атмосфери, яка завжди панувала і пануватиме в Харківському академічному театрі музичної комедії. Із задоволенням пропонуємо огорнути себе шармом того вечора, слухаючи уривки з відомих оперет, мюзиклів, музичних комедій і рок-опер. На вас чекають романтичні освідчення в коханні, ліричні дуети, комічні сцени, пристрасні танці та запальний канкан, а ще іскрометні жарти провідних артистів театру. Це те, що треба кожному, щоб не втратити віру в перемогу і світле майбутнє, яке нас чекає попереду! Дякуємо Богові та ЗСУ, що мали час і змогу насолодитися справжнім мистецтвом навіть під час війни, коли волають сирени повітряної тривоги, а наші захисники незламно тримають оборону!

Додамо інтриги - заслужені артисти України Елеонора Джулік і Володимир Козлов готують яскравий номер до закриття.Зі святом - з Днем Конституції України!

Чекаємо на нові зустрічі! Адже керманич ХАТМК, заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль пообіцяв, що незламні артисти й надалі даруватимуть радість зустрічі із справжнім мистецтвом, навіть після закриття сезону!

"Ми виступали на різних локаціях з початку війни. Наш репертуар змінюється задля потреб часу. Ми додали до постійного репертуару військову тематику. Готуємось до великого концерту з нагоди закриття сезону, але наші виступи на цьому не припиняться. Віримо в перемогу! Не складаємо руки ані на мить!" -  наголосив директор ХАТМК, заслужений діяч мистецтв України Ігор Коваль. 

До речі, журналістка GX мала змогу привітати колектив ХАТМК з новою нагородою - солістка балету Харківського академічного театру музичної комедії Юлія Помазан перемогла у міському конкурсі «Молода людина року» у номінації «Культура та мистецтво».

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, ХАТМК, Ігор Коваль, Елеонора Джулік, Лена Мирошникова

Читайте також: