Ювіляру в Харкові акомпанували на мандоліні (фото, відео)

3893
Свято стало передмовою до прем'єри.


Яскравим, як і сам ювіляр Євгеній Лисицький, був його виступ у день народження (докладніше в новині GX).

Ще чуттєвішим був виступ артиста та його колег на концерті-бенефісі.

Вітання, нагородження, багато цікавих фактів з біографії Євгенія, музика і чарівний спів різними мовами з улюблених творів ювіляра.

Його талант, як алмаз, пройшов шлях шліфування та став діамантом сцени ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА. Євгеній Лисицький має такий дар, що італійці, почувши його голос, запросили вчитися до них. Він не втратив свого шансу. 

А ще... Увесь цей час багато хто і не знав, що Євгеній Лисицький лікує душі своїм співом не лише на сцені в храмі мистецтва, а й в чині диякона в одному з намолених місць Харківської єпархії - храмі ікони Божої Матері Відрада і Втіха в Саржиному Яру.Під час виступу актору-ювіляру дарували свої посмішки найкращі солістки театру.

Навіть заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко заграв для нього на мандоліні...А на останок Євгеній Лисицький заспівав улюблені пісні українською, саме ними він причарував своїх італійських колег, саме вони бадьорили харків'ян у сховищах під час виступів артистів.Отож-бо, пропонуємо відчути на собі властивості таланту маестро та його колег з уривків ювілейної зустрічі, в якій лунали: «Канкан» з оперети Ж. Оффенбаха «Орфей у пеклі» (оркестр); тост Орловського з оперети Й. Штрауса «Летюча миша»; арія Розіни з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник» (О. Старікова); каватина Фігаро з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник» (Є. Лисицький); канцонета Дон Жуана з опери В. А. Моцарта «Дон Жуан» (Є. Лисицький); увертюра до опери Дж. Верді «Травіата» (оркестр); сцена Жермона та Віолетти з 2 акту опери Дж. Верді «Травіата» (Є. Лисицький, Ю. Антонова); увертюра до опери Ж. Бізе «Кармен» (оркестр); куплети Ескамільо з опери Ж. Бізе "Кармен" (Є. Лисицький, В. Коваль, О. Старікова, О. Мішаріна); «Дивлюсь я на небо» (Є. Лисицький) і для самих відданих "На біс!" – «Закоханий солдат» (Е. Канніо, у виконанні ювіляра Євгенія Лисицького).До речі, свято стало передмовою до прем'єри опери "Кармен" (подробиці у наступній новості про події в ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА).Ще раз нагадаємо імена чарівних солістів театру, які лунають для нас: заслужена артистка України Олена Старікова, лауреати міжнародних конкурсів Юлія Антонова, Вероніка Коваль та Євгеній Лисицький, дипломантка міжнародних конкурсів Олеся Мішарін, а також музика оркестру СХІД ОПЕРА.

Колектив новинного порталу GX ще раз щиро вітає ювіляра. Бажає щасливої долі, натхнення та миру.

Дякуємо усім артистам за підтримку духу, кожного, хто чує і бачить вас на сцені! Ваша посмішка і спів надихають крокувати разом до перемоги!

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА

Читайте також: