Харків’янин у свій ювілей дарує свято іншим (фото, відео)

4103
Лауреат міжнародних конкурсів Євген Лисицький як справжня зірка, віддана обраній професії, двічі зустрічає на сцені важливу дату.


Його посмішка, голос, повага до колег і глядачів заворожує і дарує радість під час кожної зустрічі. Особливо важливим цей дар відчувається у наш час, коли цінуєш кожну щасливу мить життя.

Євгеній Лисицький в 1993 році закінчив Харківський інститут мистецтв ім. І.П.Котляревського (клас В.І. Подсадного). Працював солістом Харківської обласної філармонії. Стажувався у маестро М. Мілані в місті Озімо (Італія).

Творчий шлях Лисицького в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка розпочався у 2002 році.

З 2007-2010 у складі трупи Харківського академічного театру опери та балету ім. М.В.Лисенко брав участь в оперних фестивалях в Іспанії та Німеччині.

За понад двадцять років на сцені в його акторській скарбничці багато цікавих ролей: Граф ді Луна («Трубадур» Дж.Верді); Набукко («Набукко» Дж.Верді); Жермон («Травіата» Дж.Верді); Сільвіо («Паяци» Р.Леонкавалло); Марсель («Богема» Дж.Пуччіні) та багато інших.

Так склалося, його герої здебільше браві та веселі. А фахівці здавна помітили, що сміх — це захисна реакція людини, яка дає можливість скинути напругу. Ось і у свій ювілей, 2 березня, він відкривав програму «Смайл опера» каватиною Фігаро з опери «Севільський цирульник» Дж. Россіні (концертмейстер - Максим Чуб).Вечір видався справді святковим. Колеги підхопили настрій і зі сцени лунали: дует Сюзани та Марцеліни з опери «Весілля Фігаро» (В.Моцарт, солістки - Л. Кутіщева, О.Старікова, концертмейстер - Максим Чуб); дует Сюзани та Керубіно з опери «Весілля Фігаро» (В.Моцарт, солістки - О.Старікова, Ю.Форсюк, концертмейстер - Максим Чуб); арія Базіліо з опери «Севільський цирульник» (Дж.Россіні, соліст - Ю. Кудрявцев, концертмейстер - А. Леонова); арія Серпіни з опери «Служниця-пані» (Дж. Перголезі, солістка - Т. Гармаш, концертмейстер - А. Леонова); куплети Переколи з оперети «Перекола» (Ж.Оффенбах, солістка - В. Коваль, концертмейстер - А. Леонова); арія Тартальї з опери «Маски» (П.Масканьї, соліст - В. Козлов, концертмейстер - Т. Козлова); дует Папагени та Папагено з опери «Чарівна флейта» (В.Моцарт, солісти - О. Мішаріна, В. Козлов, концертмейстер - Т. Козлова); серенада Арлекіна з опери «Паяци» (Р.Леонковалло, соліст - С. Лєдєньов, концертмейстер - Т. Козлова); арія Олімпії з опери «Казки Гофмана» (Ж.Оффенбах, солістка - Ю. Антонова, концертмейстер - Т. Козлова); "Вибух сміху" (Д.Обер, солістка - Ю. Антонова, концертмейстер - Т. Козлова).І ще багато сюрпризів готують Євгеній Лисицький і його колеги сьогодні під час ювілейної зустрічі, в якій пролунають:

«Канкан» з оперити Ж. Оффенбаха «Орфей у пеклі» (оркестр); тост Орловського з оперети Й. Штрауса «Летюча миша»; арія Розіни з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник» (О. Старікова); каватина Фігаро з опери Дж. Россіні «Севільський цирульник» (Є. Лисицький); канцонета Дон Жуана з опери В. А. Моцарта «Дон Жуан» (Є. Лисицький); увертюра до опери Дж. Верді «Травіата» (оркестр); сцена Жермона та Віолетти з 2 акту опери Дж. Верді «Травіата» (Є. Лисицький, Ю. Антонова); увертюра до опери Ж. Бізе «Кармен» (оркестр); куплети Ескамільо з опери Ж. Бізе "Кармен" (Є. Лисицький, В. Коваль, О. Старікова, О. Мішаріна); оркестровий номер; квартет з 3 акту опери Дж. Пучіні «Богема» (Є. Лисицький, О. Золотаренко, О. Старікова, О. Мішаріна); «Дивлюсь я на небо» (Є. Лисицький); Р. Фальво «Скажіть дівчата подрузі вашій» (Є. Лисицький) і для самих відданих "На біс!" – «Закоханий солдат» (Е. Канніо, у виконанні ювіляра Євгенія Лисицького).

Ще раз нагадаємо імена чарівних солістів театру, які співають для нас: заслужені артисти України Олена Старікова, Володимир Козлов, Тамара Гармаш та Дмитро Маклюк, лауреати міжнародних конкурсів Юлія Антонова, Вероніка Коваль, Олександр Золотаренко та Євгеній Лисицький, дипломанти міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна та Юлія Форсюк, а також оркестр СХІД ОПЕРА та концертмейстери Анна Леонова Тетяна Козлова та Максим Чуб.

Колектив новинного порталу GX ще раз щиро вітає ювіляра. Бажає щасливої долі, натхнення та миру.

Дякуємо усім артистам за підтримку духу, кожного, хто чує і бачить вас на сцені! Ваша посмішка і спів надихають крокувати разом до перемоги!

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА

Читайте також: