Яскрава і жадана. Кармен знову підкорювала серця на харківській сцені (фото, відео)

2799
Неймовірна, яскрава, бурхлива, як весна, як наша вільна Україна - саме такою є героїня вистави...
Найцінніше, що має кожна нація - це її культура, а театр - це одна з вагомих її складових.

Як наростає та вибухає темп музики хабанери, змальовуючи спокусливу красу гордої циганки, так підкорює серця театр!

Саме 27 березня відзначають Міжнародний день театру. Це свято було офіційно затверджено 1961 року IX конгресом Міжнародного інституту театру. Під час війни наші митці і на полі бою, і у сховищах, зброєю та мистецтвом підтримують та захищають українців!

Театр для мене - це місце бурхливих подій яскравих, чуттєвих, сумних і радісних, повчальних... Кожна вистава - це ціле життя...

"Я пам'ятаю своє перше знайомство з оперою Ж. Бізе «Кармен» на сцені ХНАТОБ. Жагуча Кармен - лауреатка міжнародних конкурсів Вероніка Коваль - підкорила моє серце і назавжди цей образ для мене пов'язаний із нею", - поділилася спогадами Наталя Бойченко.

І ось у темряві війни яскравий спалах - Кармен знову дарує свій запал на сцені СХІД ОПЕРА. У постановці головного режисера театру, заслуженого діяча мистецтв України Армена Калояна була поставлена вистава "Carmen revue". 
Сміливий і неймовірний підкорювач сердець - тореадор Ескамільйо. Куплети тореадора стали справжньою візитівкою заслуженого артиста України Володимира Козлова. Хозе - закоханий і зраджений - лауреат міжнародних конкурсів Олександр Золотаренко може втілити будь-який образ на сцені, навіть такий емоційно складний.

"А ще я пам'ятаю ніжність і біль за долю нареченої Хозе - Мікаели. Її чуттєво втілила дипломантка міжнародних конкурсів Олеся Мішаріна, як чарівну циганку Мерседес... А як же без циган... Поряд з жагучою Кармен треба мати неймовірний талант та голос, щоб за мить донести суть свого персонажа - заслужена артистка України Олена Старікова (Фраскіта) вміло втілила це на сцені. А скільки емоцій викликає Юрій Кудрявцев і його лейтенант Цуніга..." - продовжила емоційну розповідь Наталя.

Кожен соліст, артист балету, співак з хору (під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чернікіна), музикант оркестру (під орудою заслуженого діяча мистецтв України Юрія Яковенка) - неймовірні!
Квіти та оплески, щаслива мить...

Даруємо кожному поціновувачу театру фото та уривки вистави в нашому пості.До речі, вперше "Кармен" була поставлена в Парижі у театрі Опера-Комік 3 березня 1875 року (наступного року - 150-річчя від цієї дати).

Дорогі друзі, всі, хто цінує магію сцени і ті, хто творить дива на ній, вітаємо вас ще раз і ще раз зі святом! 

Дякуємо Богові та ЗСУ за щасливі миті під час війни!

Ми віримо перемога за українським народом і ми ще відсвяткуємо її на усіх сценах України і за її межами!

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХНАТОБ