У Харкові під землею лунали голоси (фото. відео)

3495
Колектив Харківського національного театру опери та балету ім. Лисенка відкрив 148-й театральний сезон в оточенні улюблених глядачів.

"Життя в театрі - лише один сезон, а сезон - це ціле життя!" - говорив Джордж Бернард Шоу. Ці слова вічні! Їх хочеться згадувати на початку кожного театрального сезону, особливо наразі, під час війни...

За ці жахливі більше ніж 565 днів ми стали ще ближче один одному, ми цінуємо кожну світлу мить! А за можливість чути та бачити красу навколо вдячні Богові та ЗСУ.

Ми стали однією великою родиною, і це ми відчуваємо під час кожної зустрічі з артистами ХНАТОБ/СХІД OPERA.

Життя триває! Незламний колектив 9 вересня під гучні оплески відкрив 148-й театральний сезон Харківського національного театру опери та балету ім. Лисенка (днем раніше друга частина колективу відкрила сезон у словацькому Габчиково).

Не так вони мріяли зустрічати своїх шанувальників, але війна диктує свої правила... Замість великої зали ХНАТОБ зараз артисти та глядачі раді зустрічатися в укритті ТРЦ "Нікольський".З Гімну України та теплих слів керівництва театру почалася зустріч з артистами.А потім більше ніж на годину харків'яни та гості міста забули про війну завдяки чуттєвим, веселим, бойовим і таким рідним мелодіям нашого краю. 

Глядач почув та побачив улюблених солістів: заслужених артистів України Олену Старікову та Володимира Козлова, лауреатів міжнародних конкурсів Юлію Антонову, Олександра Золотаренка, Сергія Леденьова, Євгенія Лисицького; дипломанток міжнародних конкурсів Юлію Форсюк, Олесю Мішаріну та Юрія Кудрявцева, а також артистів хору (під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чернікіна) та неперевершену гру оркестру театру (диригент - заслужений діяч мистецтв України Юрій Яковенко), а також концертмейстерок Анну Леонову та Тетяну Козлову (фортепіано). 

Наостанок під чудовий спів солістів та хору театру, під неймовірну музику оркестру ХНАТОБ гості заходу побачили ще й виступ артистів балету (Роман Тараненко, Олександр Гричаний, Юлія Барбашова та Олена Шлягіна).

Дякуємо! Ви - незламні і неймовірні! Чекаємо на нові зустрічі!

А зараз пропонуємо усім охочим доторкнутися до святкової події - почути та побачити наших артистів та музикантів.В програмі концерту пролунали:
1. М. Лисенко «Слава нашим господарям слава» хор з опери «Тарас Бульба» (Хор).
2. М. Лисенко Пісня Тараса з опери «Тарас Бульба» - «Гей літа орел…» (Ю. Кудрявцев).
3. Г. Майборода Арія Йолон з опери «Милана» (О. Старікова).
4. М. Лисенко Арія Остапа з опери «Тарас Бульба» (В. Козлов).
5. М. Лисенко «Засвіт встали козаченьки» з опери «Тарас Бульба» (Хор).
6. С. Гулак-Артемовський Сцена з опери «Запорожець за Дунаєм» (Оксана – Ю. Форсюк, Андрій- О. Золотаренко).
7. С. Гулак-Артемовський Арія Султана з опери «Запорожець за Дунаєм» (Султан – Є. Лисицький).
8. С. Гулак-Артемовський Арія Карася з опери «Запорожець за Дунаєм» (Ю. Кудрявцев).
9. М. Лисенко Вальс Вєнєри з опери «Єнеїда» (Ю. Антонова).
10. М. Лисенко Пісня Петра «Ой я нещасний» з опери «Наталка – Полтавка» (С. Лєдєньов). 11. М. Лисенко Пісня Миколи з опери «Наталка-Полтавка» (В. Козлов).
12. М. Лисенко Дует Наталки і Петра з опери «Наталка -Полтавка» (О. Мішаріна, С. Лєдєньов). 13. М. Лисенко Пісня Наталки з опери «Наталка-Полтавка» (О. Мішаріна).
14. М. Лисенко Фінал з опери «Наталка-Полтавка» (Хор).
15. С. Гулак-Артемовський Молитва Андрія з опери «Запорожець за Дунаєм» (О. Золотаренко, хор).

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко,

Читайте також: