Сучасні ліки для душі. Маестро з Харкова звернувся з цікавим питанням (фото, відео)

2675
Харківські музиканти знають секрет продавніх "ліків для душі".

Кажуть, музика - то Божий дар... Адже музика має велику силу - вона здатна покращувати настрій, надихати чи заспокоювати. Через музику можна висловити як смуток, так і радість. Саме такий "ковток надії" подарував оркестр СХІД ОПЕРА під орудою заслуженого діяча мистецтв України Юрія Яковенко в програмі «Невідомі шедеври».

Зі сцени лунали твори легендарних класиків світової культури від Моцарта і Россіні до Голста та Уорлока, а ще неймовірна українська класика від автора Гімну України Михайла Вербицького  українська Мазурка у 2 частинах) і твори сучасної авторки - нашої землячки.

"А чи слідкуєте ви за модою?" - запитав маестро Юрій Яковенко і нагадав усім, що музика, як мода - сучасна завжди, як в ХVIII, ХIХ, ХХ століттях, так і зараз...Будьмо сучасними: доторкнемося до дива живої музики, вгадаємо видатні мелодії від митців минулого, подаруймо опоески творцям сьогодення, так-так - адже чарівна концертмейстерка театру Тетяна Козлова ще й композиторка, яка створила музикальний твір для свого колективу - він тепер лунає на багатьох його виступах (докладніше в новині GX).

Дякуємо незламному оркестру, який надихає крокувати далі!

Фото, відео та матеріал: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: