Приклад хоробрих казкових героїв надихатиме маленьких харків'ян (фото, відео)

2372
Колектив ХТДЮ найближчим часом представить дві чудові вистави «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА» та «ГИДКЕ КАЧЕНЯ».


Артисти Харківського театру для дітей та юнацтва продовжують радувати своїми виступами маленьких і дорослих глядачів. Зокрема, цієї суботи, 11 травня, о 12.00 в безпечному просторі, за адресою м. Харків, вул. Коцарська, 2/4 (цокольний поверх) відбудеться чарівна вистава про хоробру дівчинку - «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА».Казку адаптовано для показу у воєнний час.

Над постановою працювали: режисер Андрій Лебедь, художник Олександр Абманов.

Глядач потрапить у час короля Людовика XIV - світ принців, принцес, ввічливості та вихованості. Тут головна героїня зустрінеться з галантним Вовком та згадає головну істину - королівська особа має слухатись старших і бути чемною.

Квитки: за посиланнями (1 та 2) або на вході - за наявності вільних місць. Крім того, квитки можна забронювати за телефоном: (050) 175-63-12 (з понеділка по п’ятницю, з 12.00 до 17.00).

А вже 18 травня о 12.00 у тому ж безпечному просторі маленький глядач почує та побачить історію ще одного хороброго героя з вистави «ГИДКЕ КАЧЕНЯ» (докладніше про прем'єру вистави у новині GX).Автор казки - Ганс Крістіан Андерсен.

Над музичною постановкою працювали: драматург Анатолій Подорожко, режисер Андрій Лебедь, художники Олександр Абманов, Аркадій Чадов, композитор Євген Воропаєв, балетмейстер Світлана Момот.Попри всі труднощі та негаразди, сміливий птах не втратив віри у власні сили та знайшов у собі сміливість не підкорятися обставинам. Адже внутрішня краса набагато більше важить! Завдяки підтримці диких птахів наш малюк не тільки перезимував і виріс. Він перетворився на чудового лебедя, справжнього красеня, якого ніхто не міг затьмарити на пташиному дворі.

Квитки: за посиланням (1 та 2) або на вході - за наявності вільних місць. Також квитки можна забронювати за телефоном: (050) 175-63-12 (з понеділка по п’ятницю, з 12.00 до 17.00).

Тримаємось разом! Віримо в ЗСУ! Адже добро перемагає зло! Україна переможе!

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХТДЮ

Читайте також: