Харків'яни очима автора побачили історію про дівчину у червоному капелюсі (фото, відео)

1881
До Дня матері! Незламні артисти Харківського театру для дітей та юнацтва продовжують радувати своїми виступами маленьких і дорослих глядачів.

А ви знали? Насправді мама не відпускала саму Червону Шапочку у ліс... Так-так - про це розповів нам сам Шарль Перро під час яскравого виступу артистів ХТДЮ, який стався напередодні Дня матері, який в Україні цього року відзначають 12 травня.
Кожен митець додає у свій твір частку своєї душі. Ось і француз Шарль Перро завзято і з любов'ю працював над своїми казками. До речі, колектив ХТДЮ "запросив автора" особисто розповісти історію створення казки «ЧЕРВОНА ШАПОЧКА». Зустріч відбулась у присутності юних глядачів і їхніх батьків, яких захопив перебіг подій з справжнім французьким шармом і галантними героями. Майстри сцени для зустрічі обрали безпечний простір за адресою м. Харків, вул. Коцарська, 2/4 (цокольний поверх).

Таємниці хороброї дівчинки та її родини було записано і зіграно.Чи то було наяву, чи у ві сні, але присмак казки залишив спогади.... Про яскраве свято, чарівний дарунок, про мамині настанови, про подорож дівчинки у темному лісі, про зустріч з полохливим зайцем і хитрим та злим сірим вовком... Діти раділи, співчували, соромили та підтримували героїв посмішками та оплесками. Такі події так потрібні зараз, під час війни, адже кожен повинен розуміти, що сила й зла воля не можуть здолати добро та любов - зло буде покаране, а добро переможе!Віримо! Наші захисники відстоять Україну! Адже разом ми сильні! Ми ще побачимо вистави в рідній залі ХТДЮ після перемоги!

Над постановою працювали: режисер Андрій Лебедь, художник Олександр Абманов.

Головні ролі виконували: Шарль Перро - Олександр Щукін, Мама - Ольга Дружченко, Червона Шапочка - Віра Михайленко, Вовк - Юрій Ніколаєнко, Заєць - Андрій Гапанович (молодший).

Більше фото в альбомі на офіційній сторінці GX.

Нагадаємо, вже 18 травня о 12.00 у тому ж безпечному просторі маленький глядач почує та побачить історію ще одного хороброго героя з вистави «ГИДКЕ КАЧЕНЯ» (докладніше про прем'єру вистави у новині GX).Автор казки - Ганс Крістіан Андерсен.Над музичною постановкою працювали: драматург Анатолій Подорожко, режисер Андрій Лебедь, художники Олександр Абманов, Аркадій Чадов, композитор Євген Воропаєв, балетмейстер Світлана Момот.Попри всі труднощі та негаразди сміливий птах не втратив віри у власні сили та знайшов у собі сміливість не підкорятися обставинам. Адже внутрішня краса набагато більше важить! Завдяки підтримці диких птахів малюк не тільки перезимував і виріс. Він перетворився на чудового лебедя, справжнього красеня, якого ніхто не міг затьмарити на пташиному дворі.

Квитки: за посиланням (1 та 2) або на вході - за наявності вільних місць. Також квитки можна забронювати за телефоном: (050) 175-63-12 (з понеділка по п’ятницю, з 12.00 до 17.00).

Тримаємось разом! Віримо в ЗСУ! Адже добро перемагає зло! Україна переможе!

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХТДЮ

Читайте також: