Харківські митці дарують дітям казку надії (фото, відео)

1981
На початку літа діти отримали чуттєвий дарунок і справжній "золотий скарб".


Попри жахи війни діти повинні бути щасливі, адже саме за це борються наші захисники! Ми всі віримо — Україна переможе! І настане час для любові і відродження! Час, до настання якого не можна втратити основні позитивні ідеали життя — любов у родині, найдорожче для дитини — тато і мама. А ще змалечку треба вчитися відповідальності за кожен вчинок.

Саме про це дитяча казка «Золоте курча» Володимира Орлова, яку відтворив колектив Харківського театру для дітей та юнацтва.

Усі, хто не встиг на прем'єру, можуть подивитися виставу вже завтра, 22 червня, о 12.00 в EVOhub (вул.Коцарська 2/4, -1 поверх). Квітки за посиланням.

Всі ж, хто немає такої можливості, можуть пдивитися фото та відео уривки з казки в матеріалі журналістки GX. 

Кожен наш наступний крок є наслідком попередніх вчинків. Отож-бо, Лиса та Вовк навіть і не уявляли, які сюрпризи готує їм життя...

Парочка вкрала Курочку Рябу, щоб вона несла їм золоті яйця. Але Вовк проґавив курку і йому довелося самому висиджувати яйце.Вкрадене золоте яйце виявилося сюрпризом для усіх. І в кожному відкрило справжню внутрішню суть. В одному — жорстокість, в іншому — любляче батьківське "золоте серце"...І маленьке створіння це одразу відчуває, бо в дитинстві все так просто — біле і чорне, добро і зло... І щастя, коли добро перемагає!

А ви знали? Існує така теорія: кого першим побачить курча, того воно і вважатиме своєю "Мамою"... В нашому випадку ця честь дісталася Татові-Вовку...А ось Лисиця, схоже, надула саме себе...До речі, саме до цього вислову, за задумом керівника і головного художника театру Аркадія Чадова, було надуто 11 золотих та 39 кольорових кульок.Керманич ХТДЮ на прикладі кульки особисто показав, як Лиса хотіла усіх надути. Це все жарти, але вистава вийшла чуттєвою і повчальною.Окремо варто відзначити музичну складову постанови, про що особисто розповів композитор - Євгеній Варапаєв. Він підкреслив, що музика та пісні у виставі будуть ще покращені до нового показу казки, але суть буде незмінною — це позитивні ідеали, адже навіть під час війни треба думати про життя після."Замість хіп-хоперів режисер отримав романтиків-рокерів. Вийшла справжня рок-казка, де у батька гітара, а син грає на укулеле", - з посмішкою додав композитор.Вистава закінчилася бурхливими оплесками та запрошенням на сцену режисера Андрія Лебедя, який представив тих, хто працював і втілив на сцені його яскравий задум.Ролі виконували: Вовк - Юрій Ніколаєнко, Лиса - Світлана Симоненко, Курча - Віра Михальченко.Над постановою працювали: режисер Андрій Лебедь, художник Аркадій Чадов, композитор Євгеній Варапаєв.

Дякуємо колективу ХТДЮ за повчальну казочку, а малечі і їх батькам бажаємо щасливої долі!

Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, GX, ХТДЮ

Читайте також: