Харківські артисти подарували концерт до свята (фото, відео)

3685
Вчора, 3 листопада, відзначали День ракетних військ і артилерії, а також День інженерних військ.

Щиро вітаємо наших захисників зі святом!

Дарунком до важливої дати став концерт артистів хору під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чернікіна та у супроводі концертмейстера Ігоря Приходька.

Солісти Зоя Чикалова та Олександр Сергієні підкорили своїм дуетом.Постійна шанувальниця творчості артистів театру Наталя Юрченко навіть передала квіти для Зої Чикалової.Її квіти стали яскравою хвилинкою вдячності.

"Мені дуже приємно, що глядачу подобаються наші виступи. Адже кожного разу хвилююсь і намагаюся співати краще і краще", - розповіла Зоя журналістці GX.

Цілунком усім присутнім, як у пісні, став виступ лауреатки міжнародних конкурсів Юлії Антонової.

А останній номер концерту став зірковим для талановитого випускника ХНУМ імені І.П.Котляревського Кирила Тищенка.

Юнак за час війни показав себе повноцінним учасником колективу.Він справжній янгол, це відомо харків'янам з часу зимових свят (докладніше у новині GX).А ще Кирило Тищенко встигнув яскраво зіграти у виставі-іспиті за оперою Миколи Лисенка "Наталка-Полтавка". Він чудово впорався з роллю пана Возного (подробиці у новині GX), а ще розповів читачам GX про себе.

Кожен з колективу СХІД ОПЕРА намагався бути корисним і дарувати радість та підтримку глядачам. Робітниця залу Лариса стала помічницею концертмейстера Ігоря Приходька. Ця маленька, але дуже відповідальна роль у виступі колективу була помічена шанувальниками театру.

Концерт-привітання вийшов чуттєвим до сліз, артисти розчулилися через реакцію зали та подарували номер на біс.Голоси хору були неймовірні — вони навіть без музики чарували. Більше фото та відео з концерту у пості на фейсбуці.

Але не дарма СХІД ОПЕРА — це театр опери та балету. Згадаємо про балет і його яскравих представників.Користуючись нагодою, колектив GX вітає з днем народження артиста балету ХНАТОБ і наразі нашого захисника Андрія Козарезова. Бажаємо щасливої долі Андрію, а ще Миру та Перемоги України!

Як і героя балету Жана-Жоржа Новерра «Пер Гюнт», життя випробує Андрія на міцність тіла й духа... Ми пишаємося і молимося за Андрія та всіх наших захисників. Чекаємо на їх повернення.

Згадаємо інтерв'ю Андрія Козарезова, яке він дав на одній з репетицій балету. Воно було повне надії та планів, співчуття герою та деталей у роботі над образом.Як чуттєво лунає музика... Як струни душі  Сольвейг... Як музика сердець усіх українок, які чекають на повернення своїх захисників... 

Чекаємо, віримо, любимо... Андрію, ми ще побачимо Вас на сцені ХНАТОБ, усі овації і квіти будуть для Вас та Ваших колег. А наразі, янгола-охоронця Вам і усім нашим захисникам!

#ВсеБудеУкраїна! Ми ще почуємо та побачимо виступи артистів до Дня Перемоги!

Фото та відео: Наталія Бойченко

Читайте також: