Два дні поспіль у різних кутках Всесвіту будуть лунати українські голоси (фото, відео)

8461
Під час війни незламні артисти ХНАТОБ несуть вісті про рідний край по усьому світу.

Сьогодні, 8 липня, 500 день супротиву ворогу! Доки наші воїни зі зброєю в руках боронять Україну, культурний фронт співом допомогає нашим Героям-Захисникам!

"Не хилися, червона калино, 
Маєш білий цвіт.
Не журися, СЛАВНА Україно, маєш вільний рід!"Митці України, кожен по-своєму, надихають своєю творчістю! Наша культура - це теж зброя - наш ДНК-код!

Отож кожне свято, кожна вистава, кожна пісня, кожна картина, кожен рядок вірша, які лунають під час війни, теж зброя! Ми дякуємо Богові та ЗСУ за щастя чути, бачити та крокувати разом до Перемоги!

Ви ще побачити світлини GX про виступи та виставки у Харкові. Почнемо з подій, що відбуваються зараз, а потім поринем у спогади...

Вчора до свята Івана Купала лунали українські (і не тільки) пісні від солістів і хору ХНАТОБ / СХІД OPERA ! Наостанок пісня-візітівка України - "Ой, у лузі червона калина!"


Сьогодні, 8 липня, за кордоном артисти ХНАТОБ завершили цьогорічний сезон творчих виступів, а на харків'ян закриття чекає 9 липня о 15.00 на сцені великої зали театру.

Віримо! #Разомсильні! #УкраїнаПереможе!

До речі, сьогодні, у день сім'ї та вірності, в театрі лунали чарівні італійські твори у виконанні наших солистів ХГАТОБ.
А ще незламні артисти Харківського національного академічного театру опери та балету виступили 5 липня у Слов’янську та Святогірську (Донецької області).

Мріємо вже почути концерт на День Перемоги України над рф! До нових зустрічей!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко 
Читайте також: