До Харкова домандрувала незвичайна виставка (фото)

3161
Художниця з Києва створила віртуальний всесвіт, у якому можна побачити «Як би могла виглядати бібліотека українця, якби не русифікація?»

Колектив ХДНБ ім. В. Г. Короленка запрошує усіх охочих 5 червня о 16.00 приєднатися до онлайн-зустрічі з митцем зі столиці. Ви матимете можливість ознайомитися з мандрівною виставкою Надії Харт «Як би могла виглядати бібліотека українця, якби не русифікація?», що сьогодні домандрувала до ХДНБ ім. В. Г. Короленка.

Надія Харт – художниця з Києва, яка працює у техніці аналогової графіки. Проєкт мандрівної виставки ініційовано благодійним фондом «Бібліотечна країна». Мета проєкту – відродити історичну пам'ять нації, викрити наслідки багатовікового зросійщення, запропонувати землякам переосмислити роль та місце української культури.

У доробку мисткині – численні групові та персональні виставки, її роботи знаходяться у приватних колекціях по всьому світу. Шедеври Надії Харт можна побачити у Швейцарії, Китаї й звичайно ж в Україні, наприклад у Львові (артцентр «DZYGA»), Києві, Миколаєві...

На її портретах оживають історичні постаті – Тарас Шевченко, Михайло Коцюбинський, Іван Котляревський, Михайло Грушевський, Василь Стус, Федір Кричевський, Олександр Мурашко, Алла Горська.

Книги представлені в серії, були зібрані з чотирьох різних домашніх бібліотек різних українських сімей.

Нагадаємо, зустріч відбудеться 5 червня о 16.00.

Посилання на онлайн-зустріч буде додано найближчим часом.

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, ХДНБ ім. В. Г. Короленка, архив Надії Харт, відкриті джерела

Читайте також: