Зростає загроза завдання противником ударів одним з типів ракет по Харківській області

1059

Російські окупанти можуть використовувати більше ракет типу Х-35 для обстрілів Харківської області. Причина – рашисти перемістили в Брянську область дивізіон берегового ракетного комплексу «Бал».

Як повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України бригадний генерал Олексій Громов, дальність стрільби комплексу «Бал». дозволяє уражати об'єкти на території Житомирської, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей.

До складу дивізіону комплексу «Бал» входять чотири пускові установки на 8 ракет кожна, які можуть дати сумарний залп до 32 ПКР. Маса бойової частини ракети складає 145 кг при стартовій масі всього в 670 кг. Ця ракета має дозвукову швидкість польоту, довжину фюзеляжу до 5 метрів і розмах крил в 1,33 метри.

За інформацією Defense Express, раніше російські окупанти вже використовували протикорабельні комплекси «Бал» для обстрілів міст України, зокрема для ударів по Одесі та Миколаєву весною та влітку 2022 року.

Читайте також: