Збільшилася кількість поранених внаслідок ворожих ударів по центру Харкова (доповнено)

913

Внаслідок ударів ракетами та безпілотниками по центру Харкова, яких ворох завдав ввечері 30 грудня та вночі 31 грудня, поранено 28 людей, серед яких двоє дітей. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Пораненим дітям — 14 і 16 років. Вони перебувають у лікарні. Загалом госпіталізовано 12 осіб. Медики оцінюють їхній стан як легкий та середній. 

Станом на 10:40 у лікарнях області на стаціонарному лікуванні перебувають 13 постраждалих від обстрілів окупантів – 8 жінок та 5 чоловіків.

16-річний хлопець із різаними ранами голови та саднами спини у стані середньої важкості залишається на лікуванні.

Під особливим наглядом лікарів двоє постраждалих – 37-річний чоловік у якого уламкові ураження голови та тулубу, а також 64-річна жінка із травмою грудної клітини, голови, ушкодженнями верхніх та нижніх кінцівок. Їхній стан лікарі розцінюють як стабільний.

Інші пацієнти мають легкі травми. Зокрема постраждалі отримали уламкові поранення, забійні рани.

14 – річного підлітка, якого після обстрілів доставили в лікарню, медики оглянули та залишили на амбулаторному лікуванні.

Нагадаємо, росіяни атакували Харків "Шахедами" вночі 31 грудня. Ворог завдав ракетних ударів по Харкову ввечері 30 грудня. 

Читайте також: