Загиблих цілодобово шукали серед попелу. Завершено пошукові роботи в харківському "Епіцентрі"

971

Пошукові роботи у будівельному гіпермаркеті Харкова завершено. Поліція ідентифікувала всі 19 тіл загиблих унаслідок російських авіаударів, яких завдали російські військові в суботу, 25 травня. Про це повідомили в МВС України.

Загинули 12 чоловіків та 7 жінок. Серед жертв - 17-річний хлопець та 12-річна дівчинка. Ще 54 людини отримали поранення.

Загиблих за допомогою спецтехніки цілодобово шукали серед попелу, ідентифіковували за допомогою ДНК-лабораторії. Криміналісти провели понад 100 досліджень. До поліції звернулись 16 родичів зниклих безвісти, які надали біологічні зразки для експертиз. Також були залучені кінологи - службовий пес виявив одне тіло та один фрагмент.

"На жаль, наслідки удару по гіпермаркету були насправді жахливими — збирати рештки загиблих довелося буквально по частинам. А наші спеціалісти та рятувальники буквально просіювали попіл, щоби знайти придатні для ідентифікації фрагменти тіл", - зазначив начальник слідчого управління Головного управління Нацполіції в Харківській області Сергій Болвінов.

Останньою знайшли керівницю Садового центру. 41-річна жінка в момент вибуху йшла разом з колегою в напрямку технічного приміщення.

Нагадаємо, понад 16 годин тривала ліквідація пожежі в харківському гіпермаркеті "Епіцентр".

Читайте також: