З Польщі до Харкова прибула нова партія допомоги для військових (фото)

981

У неділю, 23 квітня, до Харкова з польського Кракова прибула чергова партія гуманітарного вантажу для військових від Благодійної фундації польсько-української співпраці «U-WORK».

Підрозділи ЗСУ, що дислокуються у Харківській області, отримали карету швидкої медичної допомоги та автомобіль Range Rover. В автівках - кровозупинні засоби, інші вкрай важливі медичні препарати, 6 потужних дизельних електростанцій, тепловізори з айпадами, які дозволяють вести спостереження з 250 метрів, прилади нічного бачення, оптичні прилади на 50 000 євро. Загалом, передано допомоги на суму 200 230 євро. Про це розповів "GX" представник благодійної фундації Геннадій Федоровський.

Це вже 13-й візит до Харкова і 23-й в Україну з благодійною місією з початку російського вторгнення в Україну. Перед цим, наприкінці березня, президент БФ польсько-української співпраці «U-WORK» пан Рафал Грабовський та меценат фундації, польский бізнесмен Роберт Місь доставили до Харкова шість автівок з цінним вантажем для ЗСУ. 

Візит до Харкова Рафала Грабовського та Роберта Міся. 23.04 2023  

"Трохи вибилися з графіку. Цього разу дорога була найбільш виснажливою за весь час, що ми доставляємо гуманітарну допомогу. Із трьох діб 24 години, на жаль, промарнували на митному кордоні, при чому українському кордоні, в пункті пропуску "Шегині - Медика". Вперше з таким зіткнулися. Не розумію, чому таке може бути на другий рік війни. Але сподіваємося, це було випадкове непорозуміння, адже наші польські партнери планують і надалі допомагати українцям", - каже Геннадій Федоровський.

Після Харкова маршрут польських благодійників пролягає до Дніпра, а далі - додому, до Кракова. 

Наступний візит до Харкова та інших українських міст планують у травні. 

Галина Половик

Читайте також: