Ворог перекидає нові бригади для наступу на Куп'янському напрямку

1306
Головна мета – підвищення рівня бойового потенціалу та поновлення активних наступальних дій.

Після місяця жорстких боїв та значних втрат на Куп’янському і Лиманському напрямках противник здійснює перегрупування своїх сил та засобів, одночасно перекидаючи з території рф нові сформовані бригади та дивізії. Про це розповів командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський, повідомляє Military Media Center.

Сирський зазначив, що оперативна обстановка на східному напрямку залишається напруженою.

За словами командувача, головна мета цих заходів – підвищення рівня бойового потенціалу та поновлення активних наступальних дій.

Сирський також зазначив, що ворог продовжує вести потужний вогневий вплив з артилерії та мінометів, активно застосовує авіацію. У таких умовах українські військові повинні оперативно вживати всіх заходів для зміцнення оборони на загрозливих напрямках і просунутися вперед там, де це можливо.

Нагадаємо, на Лимано-Куп’янському напрямку російська загарбницька армія утримує понад 45 тис. військових, більш як 500 танків і стільки ж бойових бронемашин, понад 300 артилерійських систем і 150 реактивних систем залпового вогню. Ворог зосередив на Лимано-Куп’янському напрямку десантні підрозділи, найкращі мотопіхотні підрозділи, у резерві - територіальні війська, приватна військова компанія. 

Читайте також: