Вогонь миру в Харкові: залишилось кілька годин, щоб взяти його додому (відео)

881
Поспіши запалити Вифлеємський вогонь вдома.

Лише до 10.00 12 грудня на головному залізничному вокзалі міста Харкова горітиме Вифлеємський вогонь, який сьогодні привезли залізничники. А запалити лампадку священного вогню можна сьогодні, 11 грудня, до 22.00. Про це повідомили GX в пресслужбі харківcької філії АТ "Укрзалізниця".

Обмеження пов'язані з комендантською годиною.

Довідка. Вифлеємський вогонь миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового. Символічний вогонь запалюють скаути у палестинському місті Вифлеєм (на місці народження Ісуса Христа) та поширюють в інші країни. Вогонь символізує мир, любов та добро. Ця традиція існує з 1984 року. В Україні вогонь вперше з’явився у 1992 році.

З 1999 року Вогонь, що символізує мир, любов та добро, і символічно об'єднує всіх українців, поширюють пластуни — українські скаути. Щороку пластуни передають Вифлеємським вогонь миру громадам міст, лікарням, школам, сиротинцям, державним установам по всій Україні. З початком російсько-української війни пластуни не один рік поспіль передають Вифлеємський вогонь миру й різдвяні подарунки українським захисникам у зону бойових дій на сході України.

Нагадаємо, сьогодні, 11 грудня 2023 року, о 6.00 залізничники доставили Вифлеємський вогонь миру на вокзал "Харків-Пасажирський".

Минулого року Вифлеємський вогонь миру до Харкова привезли 12 грудня (докладніше в новині GX).

Відео: GX

 

Марія Купрієнко

Читайте також: