Випускники харківського ліцею станцювали на знакових локаціях (фото, відео)

1219
Війна не змогла відібрати щасливі спогади у харківських випускників.

Літо - завжди найщасливіша пора року для дітей,і час робити важливі кроки тим, хто стоїть на порозі дорослого життя.  Кожного року харківські освітні заклади давали путівку у майбутнє тисячам старшокласникам, а їхні випускні бали залишали світлі спогади юнакам та дівчатам. Наразі ворог змусив багатьох залишити рідні міста і навіть покинути країну. Але ті, хто залишився, навіть під вий сирен продовжують традиції.

Вальсу випускників бути! Так вирішили випускники Харківського ліцею №156 і створили чуттєве відео на знакових локаціях рідної Салтівки.

Як символ Перемоги України, чотири прекрасні пари символічно вальсують у парку Перемоги посеред найбільшої в країні писанки, намальованої фарбами на асфальті. 

За сюжетом кадри змінюються, переносячи героїв на різні локації - то вони у парку, то перед палацом дитячої творчості, де завжди випускникам урочисто вручали атестати, а потім кружляють у танці перед яскравим витвором архітектурного мистецтва - Регіональним центром надання адміністративних послуг.

Останні па юнаки та дівчата виконують біля входу у рідний ліцей.

Колектив новинного порталу GX зичить усім випускникам щасливої долі, миру та впевненості в завтрашньому дні! Віримо Богові та ЗСУ! Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото та відео: Наталія Бойченко, архів випускників Харківського ліцею №156

  

Читайте також: