Він дарував радість дітям і віддав життя за них. Загинув харківській актор і режисер (фото)

3471
Захищаючи рідну Україну та усіх, хто йому дорогий, загинув керівник дитячого театру "Казка", режисер, драматург та актор – Дмитро Кравець.


Сумна звістка облетіла сторінки соцмереж - загинув видатний діяч мистецтв, вірний син свого краю - керівник дитячого театру "Казка", режисер, драматург та актор – Дмитро Кравець.

Сотні людей вже встигли засвідчити свої співчуття родині загиблого, багато хто з митців додав спільні спогади... Але кожен й досі не може повірити, що Дмитра вже немає з нами....


"Боже, як сумно відчувати те, що улітають на небо найкращі сини України, - написала керівниця театру "Сорванці" Олена Вартанян. - Назавжди ти будеш веселим Казкарем! Дякую тобі, Діма, за твоє хоробре серце, за твою силу і мужність, за велику Любов до Дітей! Слава Героям!"

"Пішов з життя Дмитро Кравець. У Харкові завжди було багато дитячих театрів, але театр "Казка" та режисура Дмитра - це було завжди щось особливе. Дякую тобі за твої вистави, тексти, за захист України. Дякую за те, що ти був!" - написав викладач ХДАДМ Олександр Гук.

«Захищаючи Україну, загинув мій близький друг, мій вчитель, колега, один із керівників дитячого театру "Казка", режисер, драматург, актор – Дмитро Кравець. Останніми роками ми мало спілкувалися, але мені є багато, що тобі сказати. Що я тебе люблю, і що дуже тобі вдячний, і що буду тут сумувати за тобою... І що ми обовʼязково ще поговоримо, будемо жартувати, сміятися та щось вигадувати. Я впевнений в цьому. Бо як ти писав про одного, можливо, найулюбленішого свого героя: "Вчера ему было 42 и он, без сомнения умер на своём письменном столе. Сегодня Мурликову 41 – пошёл обратный отсчёт."» - першим поділився сумною звісткою учень та колега Дмитра - Mitya Grabovskiy.У Дмитра лишилося двоє неповнолітніх дітей. Саме заради дітей, сім'ї, країни він пішов зі зброєю в руках захищати... 

Він жив, щоб дарувати радість дітям, створювати вистави, грати самому...

Як сумно та пророчо звучать слова драматурга... "Успеть на последний лифт... Последний лифт. Лифт в небеса...", - підписав один з останніх кадрів у своїй стрічці Дмитро Кравець (Photo: Volodymyr Shamshuryn). Тепер він вже з янголами і звідти оберігає нас.

Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття рідним та близьким Дмитра. Світла пам'ять герою! Він назавжди залишиться в наших серцях!

Похорон Дмитра Кравця відбудеться 6 травня об 11:00 на Алеї Слави кладовища №18 у місті Харкові.

Фото: архів Дмитра Кравця

Читайте також: