Видатний украЇнський гурт співатиме у Харкові (фото, відео)

1255
Вже цієї неділі, 23 червня, в місті лунатиме спів легендарного українського хору.


Зараз, кожний виступ артистів - це свято - свято життя! Сьогодні, 21 червня, у День музики маємо змогу поділитися запрошенням артистів Академічного хору імені В'ячеслава Палкіна до Дня музики!


Вже 23 червня о 17.00 в EVOhub (вул.Коцарська,2/4, -1 поверх) відбудеться неймовірна музична подія "MISA A BUENOS AIRES" ("Меса в Буенос-Айресі", Misatango, Martin Palmeri).

Це традиційна католицька меса у гармонійному поєднанні з чуттєвим та пристрасним символом Аргентини - танго, закружляє кожного у палких ритмах, щедро даруючи вир бурхливих емоцій.

"Разом ми будемо радіти і сумувати, проживати, переживати, любити, мріяти та звичайно молитись про мир. Чекаємо кожного розділити з нами вечір неймовірних почуттів", - наголушують артисти.

Співає академічний хор імені В'ячеслава Палкіна: соло сопрано - Юлія Радкевич, партія фортепіано - Станіслав Калінін, диригент - Тетяна Герасимчук.
Художнє слово - Ольга Губко.
Художній керівник - Андрій Сиротенко.
Головний хормейстер - Тетяна Герасимчук.
Хормейстер - Ольга Бихун.

Довідка. "Меса в Буенос-Айресі", відома як "Месатанго", була написана у 1996 році. Її побудовано на тих самих частинах, що й класичну латинську месу, яка гармонійно поєднується з мотивами аргентинського танго. Це сміливе поєднання занурить вас в світ емоцій і пристрасті.

Твір став неймовірно популярним серед вірян: у 2013 році його виконали на Міжнародному фестивалі сакрального мистецтва у Ватикані. Того ж року виконанням “Misatango” відзначили інтронізацію колишнього кардинала Буенос-Айреса, який став Папою Франциском.

Квітки за посиланням.

Фото та матеріал: артистів Академічного хору імені В'ячеслава Палкіна

Читайте також: