В Харькове режиссер "Иловайска" признался, почему не стал общаться с родственниками погибших бойцов

916

В кинопрокате проходит показ военной драмы «Иловайск 2014. Батальон "Донбасс"», основанной на реальных событиях пятилетней давности. Режиссер фильма Иван Тимченко поделился в программе «ГородХ TV», почему съемочная группа категорически не стала общаться с семьями погибших бойцов и что будет с материалом, который не вошел в полнометражную версию фильма.

«Ми почали спілкуватися з рідними хлопців, які загинули, і зрозуміли, що нам розповідають наче про двох різних людей. В житті, до війни, це була одна людина, а коли він взяв зброю в руки і прийшов добровольцем на фронт, зі слів хлопців, - це була геть інша людина. І нам важливіше було відтворити розповіді бійців. Я трохи хвилююся про цей момент, бо фільм дивляться родичі загиблих, і мені б хотілося, щоб вони впізнавали своїх хлопців», - говорит режиссер.

По его словам, в полнометражной версии фильма удалось отобразить лишь маленькую частичку того, что происходило в 2014 году на востоке Украины.

«Сама історія набагато глибша. На зйомках були присутні бійці - учасники тих подій, які нам дуже допомагали. Вони розуміли, що конкретно ми знімаємо, і починали згадувати якісь нюанси, дрібниці. І треба було швидко зважити, що показати людям, а що – відкинути. Це було дуже складно. Більш того, багато матеріалу, який ми відзняли, не увійшло у цю кіноверсію, тому ми хочемо зробити 4-серійний фільм для телевізійної версії і ще більш широкої аудиторії», - отметил Тимченко.

Читайте также: