У центрі Харкова мрійниця чекає на однодумців (фото, відео)

4754
Лічені дні залишилися до закриття яскравої літньої виставки в галереї «Бузок».


Кажуть, щаслива людина надихає та примножує щастя, розділяючи його з усіма навколо. Саме такою є авторка виставки «Картини наших мрій» Євгенія Смецька. На її світлинах рідний край, море, квіти, небо... Картини написані різними матеріалами та різними техніками. Поспішайте, виставка триває до 16 липня в приміщенні галереї «Бузок» (вулиця Сумська, 25, праве крило ХНАТОБ).

Ось, до речі, дуже актуальна в останні дні картина з грозою та веселкою. Як і наше життя зараз - з війною та надією.

 

Всіх, хто не має змоги відвідати виставку, запрошуємо відвідати її віртуально.

 

Більше фото з експозиції «Картини наших мрій» харків'янки Євгенії Смецької - в альбомі на фейсбук-сторінці GX.

Довідка. Євгенія - корінна харків'янка. Закінчила середню школу, курси художників-оформлювачів. З дитинства захоплювалася музикою, співом, шиттям. Робила олівцеві замальовки портретів друзів. Увійшовши в доросле життя, часу на творчість стало вкрай мало. Мрією було побачити море навесні, коли природа оживає, все цвіте.
Уже десять років минуло, як переїхала до Одеси - «перлини» України. Щастя в очах і Море! Все надихало! Євгенія побачила світ новим поглядом.
Першу картину написала по онлайн майстер-класу у 2016 році, і ура! Вийшло! Чоловік підтримав починання, син захоплювався. І художниця нарешті зайнялася тим, що подобалося найбільше. Адже навоколо стільки прекрасного! Євгенії цікаві різні матеріали і техніки: масло, пастель, акварель.
Завжди приступає до нової роботи з душею, щоб глядач це відчув, дивлячись на картину. Черпає натхнення в красі природи, ніжності листочків та пелюстків. Любить море, небо, все красиве.
Живопис вчить насамперед розуміти самого себе, думати і ще більше розкриває очі на цей чудовий світ. Євгенія вдячна близьким за підтримку. Вдячна всім відвідувачам, що приходять подивитися роботи.
"Мої роботи ви можете побачити: instagram: smetskaiaevgeniia facebook: Євгенія Смецька. Зараз, у цей важкий час випробувань (для всіх без виключення) хочеться порадувати глядача, надихнути, повірити в краще. Збережімо в своїй душі наші мрії й будемо до них прямувати! Бажаю вам приємного перегляду. Чекаю на ваші відгуки вони завжди надихають і допомагають мені в творчості! Мій творчий псевдонім Genesis", - підкреслила авторка.

Авторка запрошує усіх доторкнутися до її щастя, а ще з задоволенням прочитає ваші відгуки про її роботи. Перші неймовірні слова від наших захисників вже є...

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: