У Харкові вандали зіпсували новий мурал (фото, відео)

1509
Люди з темрявою в душі паплюжать чужу працю. Мурал з непростою історією залили фарбою.


Нещодавно стало відомо про акт вандалізму на місці роботи харківських митців. Хулігани хлюпнули чорною фарбою на фрагмент муралу на стіні будинку №1 по вулиці Єсеніна в Шевченківському районі Харкова.

Робота Д. Чмуж та Є. Кричковська має сучасну історію. Їхній мурал з історичним для міста підтекстом з'явився на місці, де раніше було намальовано портрет російського поета Сергія Єсеніна.

На муралі зображено ікони, тризуб, величний храм, козаки, пам'ятник літописцю, перший герб Харкова XVII століття (1654—1765), козацький човен під вітрилом, бандура та інше (подробиці у новині GX).

https://gx.net.ua/news_images/1693589843.jpg

До речі, рашисти й самі знищують пам'ять про свого поета. Ось так виглядає школа № 17 на Салтівці, де був музей Єсеніна...На жаль, вандалів вистачає і в Харкові... У новині від 11 серпня GX  повідомляв про вандала, який спаплюжив за мить те, що колектив Літмузею відтворював протягом місяців. Виставці "Власні назви" досталося від хуліганів двічі (докладніше у новині GX).  Нагадаємо, виставка працюватиме до 25 жовтня 2023 року.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко


 

Читайте також: