У Харкові ранок розпочався з доброго знака (фото, відео)

625
Мещканці міста спостерігали за яскравим атмосферним явищем.


Останнім часом природа доволі часто дивує українців. Вранці 26 липня мешканців Харкова чекав один з приємних сюрпризів.

"Прокидайся, люба! Ти мене не пробачиш, якщо я тебе не підійму саме зараз", - так почався ранок у харків'янки.

За вікном грали яскравими барвами одразу дві веселки."Бажання загадала одразу. Одне на усіх! Перемоги та миру Україні!" - додала наша читачка.

Саме до такого бажання намалював картину відомий харківський художник Гамлет.


Віримо Богові та ЗСУ! Україна переможе!

Наши читачи одразу почали писати відгуки на новину.

"Доброго. ранку! Перемоги - головне бажання!" - першою відгукнулася харків'янка Наталя Миколаївна, яка наразі з онуком на західній частині України.

"Сьогодні такий чудовий ранок! Сонечко, вітерець, веселка, тихий літній дощик!" - з радістю поілилася новиною GX Любов Петрова.

"Дякую за веселку. Бажаю щоб наступив скоріше мир та спокій, Щоб не слухати цю кляту сірену кожен день і ніч. І щоб всі рідні і захисники повернулися здоровими та щасливими до дому! Щоб наша рідна Україна розквітла ще краще чім була. Зі сльозами кожен день молю Бога!" - написала Світлана Підлужна.

"Впевнена, що бажання в нас однакове - Перемога України!" - додала Наталя Ушакова.

"Краса!" - підсумувала Ольга Василевич.

Довідка. Веселка - атмосферне, оптичне та метеорологічне явище, що спостерігається при освітленні яскравим джерелом світла (в природі Сонцем або Місяцем). Також веселка часто виникає після дощу.

Веселка виглядає як різноколірна дуга або коло, що складається з 7 кольорів: червоного, помаранчевого, жовтого, зеленого, блакитного, синього, фіолетового.

У народі існує повір'я: побачити веселку — дуже добра прикмета, яка віщує щастя. Якщо веселка після дощу швидко зникає – буде хороша погода, якщо тримається довго – до негоди. Чим зеленіша веселка, тим більше буде дощу.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко 

Читайте також: