Танок випускників на майдані Свободи - символ віри і надії (фото, відео)

1096
Останні дзвоники та випускні в Україні 2024 року знову в умовах війни...


Триває третій рік повномасштабної війни з росією... Навколо так багато болю... Але життя триває... І наші діти, наша надія, наше майбутнє... знову роблять крок у доросле життя. Цього року останній дзвоник у більшості шкіл пролунає 31 травня.

А ось випускні залежать від іспитів... Основна сесія національного мультипредметного тесту для учнів 11 класів почалася 14 травня і триватиме до 25 червня. Випускні в 9 класах можливі й раніше. Попередньо: випускний для учнів 9 класів планують провести з 10 по 21 червня, а 11 класу - з 25 по 30 червня. Але війна може внести корективи...

У місті-герої Харкові діти попри всі складнощі вже готуються до найчарівнішої миті для учнів, коли вони зроблять крок у доросле життя і проведуть разом останній святковий бал.

Для кожного харківця улюбленим місцем зустрічі, місцем святкування, місцем надії є площа Свободи. Цієї неділі, 20 травня, на ній пурхали у танку пари в білому... Вий сирен, вибухи, машини швидкої допомоги, що додавали своїх нот в музику... Все це відходило на останній план... Вони - молоді, красиві, повні сил і мрій... Вони - символ віри і надії Харкова на перемогу, мир та відродження!Їхній танок захоплював усіх навколо, навіть автомобілісти запропонували свої звукові колонки, щоб музика танцю лунала над найбільшим майданом Європи, перекриваючи інші ноти прифронтового міста.А ще діти робили це символічно перед очима захисників, які дивилися на них з плакату-листівки на понівеченій будівлі ХОВА.

Саме такі - вільні й незалежні наші люди, наші діти, наша країна!Колектив новинного порталу GX зичить усім випускникам щасливої долі, миру та впевненості в завтрашньому дні! Віримо у Бога та ЗСУ! Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото та відео: Наталія Бойченко

Читайте також: