Ситуація у Харківській області на ранок 5 лютого: інформація Генштабу ЗСУ

422

Протягом минулої доби російська окупаційна армія обстріляла щонайменше 18 населених пунктів Харківської області. Про це йдеться у ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 5 лютого.

Зокрема, на Слобожанському напрямку зафіксовано обстріли в районах населених пунктів Глибоке, Красне, Зелене, Нескучне (Харківський район), Стариця, Огірцеве, Вовчанськ, Бударки (Чугуївський район), Чугунівка та Великий Бурлук (Куп’янський район).

На Куп'янському напрямку вороги били з танків і артилерії по районах населених пунктів Новомлинськ, Дворічна, Гряниківка, Синьківка, Куп’янськ, Піщане, Кислівка та Крохмальне (усі - Куп’янський район).

Також в оперативній інформації Генштабу зазначається, що російська загарбницька армія зосереджує зусилля на ведені наступальних дій на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках наступальних угруповань противника не виявлено.

Нагадаємо, міста, селища та села Куп’янського, Харківського та Чугуївського районів потерпали від ворожого вогню протягом 3 лютого. Що зруйновано - читайте тут.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: