Реконструкція мереж і технічне переоснащення об'єктів: що зробили харківські енергетики у минулому році

1249

 

Третій рік поспіль «Харківобленерго» вдається виконати інвестиційну програму більш, ніж на 100%.

У 2019 році інвестпрограма була перевиконана на 0,2%, у 2020-му - на 1,2%, то  у 2021 році – аж на 13,9%. На виконання інвестпрограми у 2021 році товариство виділило 533,48 млн. грн.  - вдвічі більше, ніж у 2020-ому.

Додаткові фінанси дозволили енергетикам реалізувати низку важливих проектів, завдяки яким мешканці та підприємства області забезпечені безперебійним та надійним доступом до електричної енергії.

В рамках інвестиційної програми АТ «Харківобленерго» на 2021 рік у Харкові та області провели технічне переоснащення багатьох енергетичних об'єктів, повністю переозброїли декілька  повітряних ліній у місті та по області,  виконали масштабні реконструкції електромережі у всьому регіоні, оновили та модернізували енергетичне обладнання.

На підприємстві зазначають:  «Харківобленерго» -  одне з найкращих і найнадійніших енергорозподільчих підприємств України, яке постійно здійснює технічне переоснащення електромереж, своєчасно сплачує заробітну плату та податки, поліпшує якість обслуговування споживачів. А виконання інвестпрограми – це один із показників стабільної роботи товариства.

«Нашу діяльність постійно контролює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Щороку комісія  інспектує підприємство і ми завжди проходимо перевірки успішно, бо суворо дотримуємося букви закону у своїй діяльності», - зазначили у «Харківобленерго».

Читайте также: