Попередження. У Харкові на два дні змінено маршрут міського транспорту

709
Плануйте своє пересування містом 14 і 15 лютого з урахуванням змін. Рух трамваїв вулецею Полтавський Шлях, на ділянці від вулиці Євгена Котляра до розворотного кола «Залютине», буде припинений з 10.00 до 15.00 14 і 15 лютого. Як повідомили в Департаменті інфраструктури Харківської міської ради, це пов'язано з аварійним ремонтом контактної мережі.

Трамвай №3 курсуватиме таким маршрутом: розворотне коле «Новожанове» - вул. Москалівська - вул. Гольдбергівська - пров. Рибасівський - вул. Греківська - вул. Університетська - майдан Павлівський - майдан Сергіївський - вул. Полтавський Шлях - вул. Євгена Котляра - розворотне коло «Південний вокзал».

Рух трамваїв на вул. Морозова та просп. Байрона, на ділянці від вул. Мухачова до розворотного кола "Вул. Одеська" буде пипинено з 9:30 до 15:30 14 лютого.

У цей час трамвай №8 курсуватиме так: розворотне коло "602-й м/р" — Салтівське шосе — пров. Салтівський — вул. Академіка Павлова — просп. Героїв Харкова — пл. Захисників України — вул. Молочна — вул. Георгія Тарасенка — вул. Морозова — розворотне коло "Вул. Мухачова".

Читайте також: