Підрив автомобіля в Харківській області: що відомо про стан дівчини та батька

1187

П’ятнадцятирічна дівчина, яка постраждала внаслідок підриву автомобіля на міні у Золочівській громаді, знаходиться на лікуванні в опіковому відділенні однієї з лікарень Харкова. Вона потребує тривалого лікування та психологічної допомоги. Таку уточнену інформацію повідомили у пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації.

Як повідомила тітка дівчини Тетяна Гончар, у постраждалої – опіки 30% тіла. Вона ще не знає, що мати та брат загинули. За словами жінки, батько дівчини також у лікарні. Його стан – тяжкий.

Раніше в обласній військовій адміністрації повідомляли, що 15-річну вже виписали з лікарні у задовільному стані.

Нагадаємо, вчора, 7 червня, стало відомо по смерть хлопчика - Сірого Олександра Артемовича, 2011 року народження, учень Олександрівського ліцею. Трагедія сталася між селами Лютівка та Леміщене Золочівської громади Богодухівського району. Машина, в якій хлопчик їхав з родиною, наїхала на міну. Мати, мешканка села Відродженівське, Сіра Юлія Леонідівна, 1986 року народження, загинула на місці, батько та діти (хлопчик, а також 15-річна та 12-річна дівчата) отримали травми й опіки різного ступеню тяжкості. 

Читайте також: