Померла ще одна жертва підриву автомобіля на Харківщині

2439

Від тяжких опіків, отриманих внаслідок підриву автомобіля на вибухонебезпечному предметі, померла дитина - Сірий Олександр Артемович, 2011 року народження, учень Олександрівського ліцею. Про це повідомили в Золочівській селищній раді.

Як повідомили в Харківській обласній військовій адміністрації, у хлопчика обгоріло 85% тіла , лікарі боролися за його життя, проводили консультації з спеціалістами лікарні «Охматдит» міста Києва, але отримані опіки виявилися несумісними з життям.

У ХОВА також зазначили, що 15-річну дівчинку вже виписали з лікарні у задовільному стані. 12-річну дівчинку виписують сьогодні. Про стан батька дітей в ХОВА не повідомили, оскільки чоловік військовий.

Нагадаємо, 2 червня машина, в якій хлопчик їхав з родиною, наїхала на міну. Мати, мешканка села Відродженівське, Сіра Юлія Леонідівна, 1986 року народження, загинула на місці, батько та діти отримали травми і опіки різного ступеню тяжкості. Трагедія сталася між селами Лютівка та Леміщене Золочівської громади Богодухівського району

Читайте також: