Оприлюднено подробиці та фото наслідків сьогоднішніх ракетних ударів по Харкову

1066

Ворог завдав близько дев’яти ракетних ударів по Харкову та області, є загиблі та поранені. Сім громадян загинуло. Близько 27 людей отримали тілесні ушкодження та звернулися по медичну допомогу. Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції в Харківській областію

Військові російської федерації 23 травня близько 10:30 здійснили обстріл об’єктів цивільної інфраструктури Холодногірського та Основ’янського районів Харкова та міста Люботин.

Як зазначив начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко, це був найпотужніший обстріл міста останнім часом. Внаслідок влучання ракет у цивільне підприємство в Основ’янському районі загинули сім громадян, 17 отримали травми.

«Жодного військового об’єкта, жодного військового тут немає. Тут цивільний об’єкт – друкарня, яка працювала, видавала книжки. В приміщення друкарні влучило дві ракети, одна влучила поруч», - розповів Володимир Тимошко.

У місті Люботин зафіксовані влучання ракет у парковій зоні та неподалік вокзалу. Пошкоджена газова труба, вікна в прилеглих будинках, цивільні транспортні засоби. За допомогою до медичних закладів звернулося десять громадян, які отримали уламкові поранення, а також гостру реакцію на стрес.

Внаслідок влучання ракет по цивільній інфраструктурі у Холодногірському районі ніхто з громадян не постраждав.

На місцях подій наразі працюють слідчо-оперативні групи, криміналісти та вибухотехніки. Попередньо встановлено, обстріл здійснювався ракетами С-300.