Нові функції додали у чат-бот "Харків - твій дім"

1628

У розділі "Життєзабезпечення та громадська безпека" чат-боту "Харків - твій дім" відтепер можна переглянути усю необхідну інформацію, яка допоможе знайти місцезнаходження найближчих укриттів і об'єктів, що працюватимуть у разі виведення з ладу критичної інфраструктури. Про це повідомили у Департаменті цифрової трансформації Харківської міської ради.

Також в розділі зазначено ресурси, куди можна звернутись та повідомити про зачинене укриття або його неналежний стан.

Звертаємо вашу увагу, що через бот - такі заяви НЕ приймались і НЕ приймаються. Фото та питання ви можете залишити онлайн на оновленому Порталі 1562.
(https://1562.kharkivrada.gov.ua/)

Окрім цього доступні наступні оновлення чат-боту:

Переглянути панорамний знімок пошкодженого будинку.
Завдяки співпраці з Харківським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України відтепер в чат-боті є можливість отримати доступ до фотознімків житлових будинків, які постраждали через збройну агресію РФ проти України. Зараз у боті наявні знімки 180 постраждалих внаслідок збройної агресії РФ житлових будинків. Команда проєкту працює над їх поповненням.

Залишити питання про розгляд заяви містом на отримання компенсації в рамках програми "єВідновлення"
У розділі "Перевірити стан заяви єВідновлення" після того, як дізнаєтесь статус своєї заяви, у вас є можливість залишити запитання щодо розгляду заяви містом. Для цього потрібно використати зворотню форми.

Читайте також: