Наступ на одному з харківських напрямків: які цілі ворога

830
Генштаб ЗСУ уже кілька днів поспіль повідомляє, що на Куп’янському напрямку ворог зосереджується на веденні наступальних дій.

Група «Інформаційний спротив» вважає, що на Куп’янському напрямку російська окупаційна армія має на меті вихід на бар’єрний рубіж річки Оскіл. Для її досягнення ворог розпочав наступальні дії в напрямку на смт Дворічне та села Гряниківка на Харківщині, атакуючи з боку сіл Лиман Перший та Тавільжанка. 

Найближчим завданням російських військ будуть 2 селища, які знаходяться на лівому березі річки Оскіл на Куп’янському напрямку — Гряниківка та Масютівка. Про це заявив координатор групи Костянтин Машовець.

Він також припускає, що на Куп’янському напрямку з великою долею ймовірності противник спробує перейти у наступ по напрямку Кислівка — Іванівка й далі на Степову Новоселівку, вздовж дороги Р-07. У цьому випадку, його найближча ціль — вийти на рубіж Петропавлівка — Курилівка, тобто — найближчі підступи до Куп’янська.

«На мій дуже упереджений та суб’єктивний погляд, основні свої зусилля противник все ж спробує зосередити на напрямку на смт Борова. Усе, що зараз він «демонструє» північно-західніше Сватового, скоріше за все, є намаганням прикувати до цієї ділянки основні тактичні резерви УВ ЗСУ, яке діє на Сватівському напрямку, й таким чином розв’язати собі руки для раптового й потужного удару на Борову.

Підсумовуючи по цьому напрямку (на Куп’янськ та Лиман), можемо констатувати, що командування військ противника приступило до наступного етапу реалізації своїх планів зимової кампанії — виходу на р. Оскіл та «повернення Лиману та Куп’янська».

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: