На одному з харківських напрямків окупанти намагаються покращити своє положення (карта)

830

Підрозділи російської армії намагаються покращити тактичне положення на одному з напрямків, що стосуються Харківщини - Куп’янському. Зокрема, ворог виявляв активність в районі села Масютівка Дворічанської громади. На Слобожанському напрямку противник проводить підготовку своїх резервів, проте ознак формування ним наступальних угруповань не виявлено. Про це йдеться у ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 25 лютого.

Російська терористична армія продовжує обстрілювати територію Харківської області. Зокрема, на Слобожанському напрямку протягом доби 24-25 лютого ворог завдав ударів з мінометів та артилерії райони 23 населених пунктів Харківщини, серед них: Леміщине, Олександрівка (Богодухівський район), Стариця, Вовчанськ, Огірцеве (Чугуївський район), Вільхуватка та Бологівка (Куп'янський район).

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв артилерії населені пункти Гряниківка, Куп’янськ і Берестове (Куп'янський район)

Нагадаємо, російська загарбницька армія близько тижня намагалася атакувати село Гряниківка Дворічанської громади Куп’янського району. Інформація про наступ ворога в цій місцевості публікувалася в оперативній інформації Генштабу ЗСУ майже кожного дня з 13 по 21 лютого. Також були спроби ворога наступати на села Масютівка Дворічанської громади та Синьківка Петропавлівської громади Куп’янського району. Сили оборони України відбили усі атаки окупантів.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Читайте також: