Мільйон на дім мрії. Чоловік із Харкова виграв в акції Епіцентру (фото)

1513

Харків – красиве місто, яке славиться не лише багатою історією та визначними пам’ятками, а й незабутніми краєвидами та особливою атмосферою. Гості й жителі міста завжди із задоволенням прогулюються вулицями, насолоджуючись величчю будинків, численними парками та чудовими місцями. А віднедавна Харків отримав ще один привід для слави – народження справжнього мільйонера! Адже в мережі ТЦ «Епіцентр» триває акція до дня народження компанії «Даруємо 50 мільйонів» і харків’янин Роман став її переможцем.

А починалося все так.

Колись Роман приїхав у Харків і буквально закохався в це місто. Довго не думав і не гадав, а вирішив тут залишитися. І хоча й не було власного житла, та хіба це головне? Адже правду говорить народна приказка: «Риба шукає там, де глибше, а людина – де краще!». Одружився, невдовзі народилася кохана донечка. Усе, як у людей. Але хотілося дива…

У власному домі й стіни гріють

Роман мріяв про власне житло. І ось нарешті накопичивши необхідну суму, вони з родиною придбали ділянку в передмісті та розпочали будівництво. Чоловік чудово розумів: щоб облаштувати помешкання, знадобиться дуже багато часу, та й коштів також. Але стався переломний момент у житті, так несподівано й раптово, що Роман і досі не може отямитися від щастя. Він виграв МІЛЬЙОН в Епіцентрі!

– Вчергове завітавши по покупки в Епіцентр, вирішив зареєструвати чек та взяти участь в акції. До цього один раз уже була спроба, але випало 100 грн. Цього разу взяв чек із собою і вже на роботі вирішив випробувати удачу. Коли побачив мільйон, я не повірив! Адже такого не буває! Цей виграш зараз як ніколи для мене доречний! Мабуть, на небесах усе-таки вищі сили є, адже я цього дуже хотів! Звісно, усе піде на наш будинок мрії. Хоча дружина вже придивляється й до садових меблів. Нам потрібно все, але будемо витрачати з розумом. Хочеться побажати іншим вірити в дива, вони й справді бувають! Дякую Епіцентру, який немов той чарівник здійснює мрії та бажання простих українців!

А ще Роман обожнює риболовлю, проте порибалити від душі часу бракує. Та варто трохи зачекати: коли буде дім до ладу, можна завітати у відділ Military в Епіцентрі та придбати спорядження, з яким і на щуку, і на карася можна сміливо йти. 

Родина відтепер планує купувати в Епіцентрі та брати участь у подібних акціях. Хтозна, можливо зірки зійдуться десь там на небі й удача ще раз усміхнеться їм. Адже виграє той, хто грає!

У мережі ТЦ «Епіцентр» триває акція до дня народження компанії «Даруємо 50 мільйонів». Роман став п’ятим мільйонером в акції. Загалом уже понад 280 тис. переможців. Серед них більше ніж 1000 отримали від 1 000 до 50 000 тис. балів та є ще 4 мільйонери: Олена з Києва, Наталія з Борислава, Сергій з Одеси та Максим із Дніпра. Акціє триває до 31.08.2021. У компанії обіцяють ще мільйонерів. Щоб узяти участь в акції, необхідно зробити покупки в ТЦ «Епіцентр» на суму від 1500 грн із карткою «Вигода», отримати в чеку QR-код чи посилання на сторінку акції на сайті epicentrk.ua (або через SMS-повідомлення, якщо забирають товар інтернет-магазину в пункті самовивозу). Зайшовши на сторінку акції, де чек уже буде автоматично зареєстрований, та натиснувши кнопку старт, учасник має шанс отримати 1 000 000, 50 000, 5 000 та інші суми балів на картку «Вигода» (1 бал = 1 грн, загальний подарунковий фонд акції становить 50 млн балів).  

Читайте також: