Ми вже й забули, що бій може бути мирним. У Харкові відбулися змагання відважних (фото, відео)

3444
За дюжиною поєдинків з захватом спостерігали сотні харків'ян.

У приміщенні станції метро "Захисників України" 13 травня містяни стали очевидцями 10 поєдинків, учасниками яких були спортсмени чоловічої збірної України з боксу та чоловічої збірної міста-героя Харкова.
Фото та відео з заходу у пості на фейсбук-сторінці GX.
Скільки мужніх і сильних українців доводили свою міць, а скільки вболівальників - від покритих сивиною до зовсім юних.... Дивишся і віриш - Україна Переможе!

Вхід на змагання був вільний, а це приваблює різних людей.... До речі, одна дівчина своєю поведінкою повеселила суворих чоловіків. Голосно коментуючи, вона вигукувала: ""Гей, у синьому!" - я за тебе вболіваю, а тобі... а тобі, мабуть, байдуже... Ти ж мене навіть не знаєш...."
На рингу з перших поєдинків вже й перемога та нічія - харків'яни підтримують своїх, але й гостей поважають!
Окрім глядачів біля рінгу, подивитися трансляцію боїв можна було на екранах (два з них розташовані на станції, а ще був й на вулиці).
Які б не були рахунки, головне - вперше з початку повномасштабної війни спорт повернувся до Харкова боксерським турніром на честь героїв оборони Харкова.

Сили духу та перемоги нам усім у війні з рф! #ВсеБудеУкраїна!
До війни були неймовірні концерти, змагання спортсменів та виступи команд КВК в ККЗ "Україна", наразі незламна команда закладу підтримує своїх співітчизників на безпечних локаціях міста, але, як завжди, все на вищому рівні.
Одна з організаторів заходу - директор ККЗ "Україна" Альона Леонова та ведучій турніру Олександр Краснобай.
Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, НОК України, Харківська обласна військова адміністрація, Харківська міська рада, Федерація боксу України, Харківська обласна організація федерації боксу України, Федерація боксу міста Харкова, Благодійний Фонд "Харківський міський клуб боксу", Благодійний фонд "Трибуна героїв".
Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, архів  Альони Леонової
Читайте також: