Коли та як довго відновлюватимуть великий мікрорайон на околиці Харкова

1506

Селище П’ятихатки, що розташовано у Київському районі Харкова, значно постраждало внаслідок ворожих обстрілів. Там зруйновано понад 10 житлових будинків, пошкоджено понад 50. Частину з них вже відновили, у деяких роботи тривають, а інша частина очікує на експертну оцінку для визначення обсягу робіт. Активну фазу відновлення селища планують розпочати влітку. Про це повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Він повідомив, що також планується відновити школу, яка розташована у мікрорайоні та була пошкоджена ворожими снарядами.

Відновлювальні роботи у П’ятихатках триватимуть не менше ніж рік.

Нагадаємо, окупанти постійно обстрілювали селище П’ятихатки кілька місяців. Школа №62 зазнала значних руйнувань. У квітні по будівлі влучили снаряди. Найбільш зруйнований клас у школі — той, де викладали російською мовою. У школі до війни навчалася 1121 дитина.

Нагадаємо, у Харкові у 2022 році відновили 185 будинків, які були тією чи іншою мірою пошкоджені внаслідок обстрілів. 

У Харкові зруйновано або пошкоджено понад 4,5 тис. багатоквартирних будинків. Близько пів тисячі будинків у Харкові зруйновані й не підлягають відновленню. Більш ніж половина з них розташовані на Північній Салтівці.

Читайте також: