Казка, створена руками, гостює в центрі Харкова (фото, відео)

3138
Три дні тепла рук і сердець майстринь, що працюють спицями і не тільки...

Сьогодні вже другий день першого вʼязального фестивалю - Вовна Fest, який можна буде відвідати ще завтра у виставковому центрі «Бузок» (вулиця Сумська, 25, вхід вільний).

На ній представлено багато цікавих і корисних теплих речей, шапок, светрів, сумок, ковдр, іграшок, картин, прикрас на ялинку та просто наборів для майстринь.

А ще цікаві фотозони.І головне — збір коштів для ЗСУ, що наразі найважливіше.А ви знали? Сумку-песика та великі іграшки майстрині створюють за 4 доби, а ось шапки та маленькі іграшки - встигають за день.Майстрині демонструють свої роботи, діляться досвідом на майстер-класах, радіють покупцям, ще й встигають в цьому коловороті створювати нові витвори з вовни.

Представник організаторів фестивалю, Ольга Маканєєва, розповіла подробиці та цікавинки заходу.Для усіх, хто не має можливості потрапити на захід, онлайн прогулянка по першому в Харкові та Україні Вовна Fest.Більше фото з Вовна Fest в альбомі "Казка, створена руками" на фейсбук-сторінці GX."Ділюся приємним теплим спогадом і своїм надбанням... Відвідала яскравий фестиваль і зігріла душу дарунком... собі! Придбала маленьке вʼязане диво - Зеленого Дракона - це мій рік за східним гороскопом. Ми його разом будемо зустрічати 10 лютого 2024 року, а завершиться він 28 січня 2025 року", - поділилася приємним враженням від заходу Наталя.Нагадаємо, з 15 по 17 грудня 2023 року в Харкові триває перший вʼязальний фестиваль - Вовна Fest. Виставковий центр «Бузок» радо вітатиме гостей з 11.00 до 18.00 години за адресою - вулиця Сумська, 25. Вхід вільний.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: