Харківські жінки звернулися до влади з вимогою (фото)

858

Сьогодні, 8 березня, увесь світ і Україна відзначають Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародного миру.

Наразі близько 60 тисяч жінок боронять Україну в складі Збройних сил. Це один із найвищих показників, якщо порівнювати з арміями країн НАТО. Жінки працюють в усіх силових структурах, жінки є у лавах волонтерських, правозахисних організацій, що забезпечують тил та допомагають десяткам і сотням тисяч людей, що змушені були покинути свої домівки; жінки є у лавах делегацій, що забезпечують позицію України на міжнародній арені. Жінки є у всіх структурах, які забезпечують діяльність країни.

Цей день ще один привід нагадати про подвиг наших захисниць на фронті і вшанувати пам'ять загиблих Героїнь!

Зранку у Харкові відбулися акції до 8 березня, учасники яких вшановували загиблих та закликали владу до перейменування вулиці Новгородської на честь однієї з героїнь - Яни Червоної.Зокрема, о 9 годині ранку учасниці акції перекрили рух автомобілів кількома перехрестями у центрі Харкова, щоб закликати вшанувати пам’ять загиблих захисниць України.

А вже о 10 годині ранку розпочалася друга акція, під час якої активістки перекрили рух автівок на перехресті проспекту Науки та вулиці Новгородської та залишили на дорозі написи "вулиця Яни Червоної".

Також на одній зі стін розмістили мурал із закликом перейменування вулиці.Довідка. Яна Червона – українська громадська та військова діячка, волонтерка, військовослужбовиця 46-го окремого батальйону спеціального призначення “Донбас-Україна” ЗСУ, кулеметниця. Загинула 2 квітня 2019 року в результаті мінометного та артилерійського обстрілу.

Фото: kharkivlife

Читайте також: