Харківські енергетики збільшили потужність для медичного закладу - дороге обладнання запрацювало (фото)

1483

Харківські енергетики збільшили електричну потужність Мереф'янської центральної районної лікарні, що входить у список об'єктів президентської програми «Велике будівництво». Це дозволило забезпечити заклад безперебійним електропостачанням для надійного функціонування сучасної медичної апаратури.

Як розповіли у АТ «Харківобленерго» модернізація проводилася у зв’язку з загальною реконструкцією лікарні.

«Роботи були виконані від двох секцій шин ЗТП-602. Також встановлені шафи, в яких будуть знаходитися комутаційні апарати та прилади обліку. Зараз загальна потужність об'єкта складає 202 кВт, з яких 49 кВт – за другою категорією надійності», - розповів Сергій Гордієнко, провідний інженер Мереф'янського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго».

Медики кажуть:  щороку у цій лікарні проводиться близько 3000 операцій. А не так давно закупили нове обладнання, яке потребувало додаткових ресурсів електромережі.  

«Перш за все, це комп'ютерний томограф, сухожарові шафи, операційні лампи, УЗД-апарати. 49 кВт – додаткова потужність, яка була потрібна для того, щоб все це обладнання працювало»,- пояснив гендиректор лікарні Віктор Чеверда.

Нагадаємо, нещодавно фахівці «Харківобленерго» збільшили електричну потужність для Балаклійського дитячо-юнацького спортивно-оздоровчого комплексу «Вимпел»,  реконструкція якого проходить у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Раніше «ГородХ» писав, що енергетики проклали електричні кабельні лініі до нового обласного онкологічного центру, який будують у Харкові.

 

Читайте также: