Дворічну дівчинку, яку шукали чотири дні на Харківщині, виписали з лікарні. Що вона пообіцяла

906

Дворічну Віолетту Мужичук, яку протягом чотирьох днів шукали сотні людей, виписали з лікарні. Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції в Харківській області.

Нагадаємо, Віолетта Мужичук зникла 23 травня у с. Скрипаї Слобожанської громади Чугуївського району Харківської області. Знайшли її 27 травня в лісі й одразу доправили до лікарні.

Сьогодні медики дозволили матері Віолетти забрати її додому. З малечею все добре, вона знову посміхається.

Мама дівчинки зателефонувала поліцейським, які всі ті страшні дні знаходилися поруч і організовували пошуки дитини. Заступник начальника ГУНП в Харківській області В’ячеслав Давиденко і начальник управління карного розшуку Роман Іващенко і сьогодні не можуть спокійно згадувати час, коли цілодобово шукали дворічну дитину. Тож повідомлення мами про те, що Віолетта сьогодні поїде додому, не залишилося без уваги.

Офіцери поліції приїхали до лікарні, вручили подарунки для всіх дітей родини і поспілкувалися з маленькою Віолеттою:

- Більше не будеш ходити до лісу? – запитав Роман Іващенко.

- Не буду, - прошепотіла Віолетта і пригорнулася до мами.

За словами В’ячеслава Давиденка, з дівчинкою все добре, лікарі надали всю необхідну допомогу. Віолетта знову посміхається і навіть погодилася на фото. Поліцейські дотепер вважають дивом спасіння дитини і вкотре дякують всім, хто брав участь у пошуку дівчинки.