Її вбила росія. Зірка харківської драми боролася до останнього подиху (фото)

5986
Про її смерть повідомили двічі... То був останній спалах Зірки!


Жахлива війна з рф забирає найкращих. Кожного дня о 09.00 Україна хвилиною мовчання згадує усіх, кого вбив "руський мир"... Наших воїнів-захисників та кожного цивільного, чиє життя зупинили запущені рашистами ракети.

Під час ракетного обстрілу Харкова російськими окупантами вранці 2 січня було пошкоджено понад 40 будинків, поранено понад 60 осіб, одна людина загинула одразу. 



А потім артист і наш захисник Євген Сафронов повідомив, що осколками ракети було вбито його колегу, заслужену артистку України Вікторію Миколаївну Тимошенко. Харків-культурний вперше оплакав зірку Харківського академічного драматичного театру... 


Але, як і її героїня - бабуся Нана з вистави "37 листівок" - вона не здалася відразу...



За сюжетом однієї з її останніх вистав, з сумом у серці онук Нани поспішав до дому, бо мама написала йому, що бабуся померла... Він побачив занедбаний будинок... Але його зустріла жива бабуся!

Так і у житті... Онук акторки Вікторії Тимошенко побачив зруйнований російською ракетою будинок в якому мешкала його бабуся. Але медики реанімували жінку. Її серце знову забилося. 

«Дива трапляються. Вона вирішила по-своєму. Та дає виставу. Вона знаходиться у дуже важкому стані у реанімації 4 невідкладної допомоги. Молимося за її життя», - додав у своєму дописі Євген Сафронов. 

Це справді було диво... Але то був останній спалах Зірки... Вона пережила Другу світову війну. За свій талант отримала звання заслуженої артистки України. У серпні цього року вона мала б святкувати 90-річний ювілей... Але російська ракета вбила її...

Сьогодні, 4 січня, колектив Харківського академічного драматичного театру повідомив сумну звістку на офіційній фейсбук-сторінці театру та висловив слова співчуття рідним та близьким артистки.



Довідка. Вікторія Миколаївна Тимошенко народилась 18 серпня 1939 року і завжди мріяла про театр. Закінчила театральну студію при Дагестанському державному театрі м. Махачкали в 1960 році. А вже через 8 років її життя було пов’язано саме з харківською театральною сценою. Вікторія Миколаївна була окрасою творчого колективу ХАДТ з моменту появи в складі трупи у 1968 році.

За роки роботи актриса зіграла багато різноманітних ролей, серед яких: Софія Іванівна («Стара діва» Н. Птушкіної), Мадам Сівель («Моя парижанка» Р. Ламуре), Бурикіна («Шут Балакірєв» Г. Горіна), Розалія («Філумена Мартурано» Ед. де Філіппо), Фекла Іванівна («Одруження» М. Гоголя), Голда («Поминальна молитва» за Шолом-Алейхемом), Мамаша («Клінічний випадок» Р. Куні), Міс Мотморенсі («Красуня і сім'я» С. Моема), Нана («37 листівок» М. Макківера) та багатьох інших.

Колектив новинного порталу GX приєднується до слів співчуття! Світла пам'ять Вікторії Миколаївні!

Фото та матеріал: ХАДТ, GX, відкриті джерела

Читайте також: