Харківський кишеньковий е-підручник став доступний для усіх молодших школярів. Як завантажити

2209

Харківські школярі 1-5 класів разом зі своїми українськими однолітками, а це 2 мільйони учнів, які навчаються за програмою Нової української школи (НУШ), в умовах війни зможуть вчитися за електронними підручниками уже з вересня цього року. Доступ до кишенькових е-підручників в межах проєкту «Навчання без меж» буде безкоштовним. 

Такий подарунок для українських учнів та їх вчителів зробило Харківське видавництво «Ранок» спільно з міжнародними партнерами та за підтримки Міністерства освіти та науки України.

На своєму освітньому ресурсі https://d-learning.com.ua видавництво «Ранок» розмістило 60 сучасних електронних підручників, які дають можливість навчатися з будь-якого куточку світу. 

Харківські електронні підручники для початкової шоли не потребують постійного інтернету, вони адаптовані до будь-якого ґаджета, підлаштовуються під розмір екрана та мають зручну систему.

«Діти зможуть не лише опановувати весь необхідний теоретичний матеріал, а й виконувати різноманітні цікаві завдання, самостійно перевіряти правильність їх виконання, переглядати навчальні фільми й анімації, грати в ігри, мандрувати світом 3D, розв’язувати кросворди, складати пазли та багато іншого», - розповідає генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов.

За його словами, над цим проєктом команда «Ранок» разом з колегами з Великобританії, Німеччини, Хорватії працювала більше трьох років.

«Після початку війни ми вирішили абсолютно всі наробки, на які витрачені були шалені кошти та тисячі годин праці, викласти у вільний доступ, - говорить  Віктор Круглов.

Харківський видавець також повідомив, що попереду у команди чимало роботи для подальшої реалізації амбітного освітнього проєкту.

«Ми щасливі. Бо ми зробили це. І не зупиняємося, бо попереду ще навчання вчителів, угоди з National Geographic та робота зі створення контенту. Для дітей. Для батьків. Для учителів. Заради України», - написав Віктор Круглов під своїм постом «Підручник у кишені, або чому я щасливий?».

Галина Половик

Читайте також: