Скільки пошкоджених обстрілами будинків планується відновити наступного року в Харкові

3312

Наступного року в місті Харкові планують зробити капітальний ремонт та реконструкцію 157 житлових будинків. Як повідомив заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства Євген Пасенов, у цих будинках відновлюватимуть конструктиви. Крім того, в частині передбачається відремонтувати фасади, покрівлі, провести роботи з термомодернізації.

«Ми спілкуємося з величезною кількістю людей, чиї будинки постраждали. І знаємо, наскільки важливо для кожного, щоб його помешкання відремонтували. Капремонт планується у тих будинках, куди сьогодні можна залучити менші кошти та врятувати матеріальні цінності власників квартир, зберегти цілісність самої споруди. Бо чим довше об'єкт стоїть пошкоджений, тим вища вартість його ремонту в майбутньому», - наголосив заступник директора департаменту.

Також Євген Пасенов повідомив, що станом на сьогодні в реєстрі пошкодженого та зруйнованого майна налічується 424 об'єкти, що потребують капітального ремонту, реконструкції та реставрації. Поступово, після надання технічних звітів, цей перелік поповнюється, як і після кожного нового обстрілу міста. Управління капітального будівництва зараз працює над 342 проєктами. І робота в рамках відбудови міста триває постійно.

Нагадаємо, що на останній пресконференції Харківський міський голова Ігор Терехов зазначив, що пріоритет наступного року - відновлення житла та соціальна сфера.

Читайте також: