Нова графа у платіжках: за що мають платити мешканці Харкова

7944

КП «Харківські теплові мережі» нараховуватиме плату за обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та постачання гарячої води.

Як повідомили у КП «ХТМ», раніше плата за обслуговування внутрішньобудинкових систем (ВБС) включалася до тарифу КП «Жилкомсервис», а КП «Харківські теплові мережі» було підрядною організацією з обслуговування ВБС у КП «Жилкомсервіс».

Наразі у зв’язку зі зміною у законодавстві, КП «Жилкомсервіс» не буде надавати послуги з обслуговування внутрішньобудинкових систем. З 1 липня 2022 року ці послуги надаються споживачам безпосередньо КП «ХТМ».

З 1 липня КП «Харківські теплові мережі» виконало нарахування плати за послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання та внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води.

«Технічне обслуговування складається з комплексу робіт, спрямованих на підтримку справності елементів системи чи заданих параметрів та режимів роботи обладнання внутрішньобудинкових систем за допомогою огляду, налагодження, регулювання і випробування систем, заміни швидкозношуваних елементів, заправки витратними матеріалами, змащення тощо та не включає обслуговування вузлів комерційного обліку (наказ Мінрегіону від 15.08.2018 р. № 219)», - зазначили на підприємтсві.

Вартість послуги становить:

  • -0,818 грн/кв. м - вартість послуги з технічного (у тому числі з аварійного) обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання;
  • - 0,266 грн/кв. м - вартість послуги з технічного (у тому числі з аварійного) обслуговування внутрішньобудинкових систем постачання гарячої води.

Наприклад, плата за послуги з технічного обслуговування ВБС для квартири опалюваною площею 30 кв. м становить:

  • - обслуговування ВБС теплопостачання: 0,818 грн/кв. м*30 кв. м = 24,54 грн;
  • - обслуговування ВБС постачання гарячої води: 0,266 грн./кв. м*30кв. м = 7,98 грн.
Читайте також: