У центрі Харкова художниця ділиться своїм добром (фото, доповнено)

4206
До 30 червня в галереї "Бузок" можна потрапити на теріторію добра.

З 15 червня у великій залі галереї «Бузок» (вулиця Сумська, 25, праве крило ХНАТОБ) працює персональна виставки живопису Євгенії Смецької
«Територія добра».

"Зараз, у цей важкий час випробувань (для всіх без виключення) хочеться порадувати глядача, надихнути, повірити в краще. Збережімо у своїй душі наші мрії й будемо до них прямувати!" - наголошує Євгенія Смецька.

Робіт у художниці багато, отож бо є цікаві змін. Кожна зустріч з творчістю Євгенії буде цікава.Довідка. Євгенія Смецька – корінна харків'янка. Закінчила середню школу, курси художників-оформлювачів. З дитинства захоплювалася музикою, співом, шиттям. Робила олівцеві замальовки портретів друзів. У дорослому житті часу на творчість залишилося вкрай мало.

Мрією було побачити море навесні, коли природа оживає, все цвіте. Уже десять років минуло, як переїхала до Одеси - «перлини» України. Щастя в очах і море! Все надихало! Євгенія побачила світ з нового боку.

Першу картину написала по онлайн майстеркласу в 2016 році, і – ура! Вийшло! Чоловік підтримав починання, син захоплювався. І художниця нарешті зайнялася тим, що подобалося найбільше. Адже навколо стільки прекрасного!

Євгенія цікавиться різними матеріалами й техніками: олія, пастель, акварель. Її роботи знаходяться у приватних колекціях нашої країни та за кордоном. Художниця завжди приступає до нової роботи з душею, щоб глядач це відчув, дивлячись на картину.

Черпає натхнення в красі природи, ніжності листочків та пелюстків. Любить море, небо, все красиве. Живопис вчить, насамперед, розуміти самого себе, думати, ще більше розкриває очі на цей чудовий світ.

Митець з нетерпінням чекає на ваші відгуки. Адже вони завжди надихають і допомагають Євгенії Смецькій в творчості!

Нагадаємо, виставка буде працювати з 15 по 30 червня.

Фото та матеріал: ІВЦ «Бузок», Євгенія Смецька

Читайте також: