У Харкові відсвяткують день народження незвичайного іменинника (фото, відео)

4438
Красень-орган "Alexander Schuke" 18 листопада буде святкувати 7 років разом з нами.


Вже завтра, 18 листопада, в онлайн режимі відбудеться святковий концерт "До Дня народження органа". Для шанувальників класичної музики буде грати відомий усім харків'янам органіст — Станіслав Калінін. Художнє слово — Ольга Губко.Станіслав Калінін з початку повномасштабної війни в Україні відмовився виїжджати з рідного міста. Органіст залишився поруч із своїм найближчим другом — органом Alexander Schuke, щоб оберігати його і давати можливість звучати, навіть без глядачів."Ми б з радістю чекали кожного в цей день у стінах філармонії, щоб іменинник відчув всю вашу любов та подарував її навзаєм своїм величним звучанням, — написав на своїй сторінці колектив Харківської філармонії. - Але правила безпеки сьогодні для нас надзвичайно важливі. Тож святкувати будемо в онлайн режимі, а іменинник вже готується підкорити ваші серця дивовижною музикою. 18 листопада на наших сторінках у мережах дивіться онлайн-концерт "До Дня народження органа" та не шкодуйте своїх вітальних коментарів! Ми неодмінно ще дуже-дуже багато разів зберемось з вами у наших розкішних залах на справжніх музичних святах!"

Докладніше про святкову подію у відео.Віримо! Україна переможе! І вже в мирні часи ми відвідаємо усі улюблені храми мистецтва Харкова! 

Довідка. Станіслав Калінін – соліст Харківської обласної філармонії, органіст, піаніст-концертмейстер, клавесиніст. Вихованець Харківської середньої спеціальної школи-інтернату. Закінчив історико-теоретичний факультет Харківського державного університету мистецтв імені Івана Котляревського. Другу вищу освіту за спеціальністю "Орган" здобув у Національній музичній академії України (клас заслуженої артистки України, професора Галини Булибенко). Професійну майстерність як органіст і клавесиніст вдосконалював у магістратурі Санкт-Петербурзького державного університету (2008). Станіслав Калінін є стипендіатом Вагнеровського фестивалю в Байройті (Німеччина, 2002), неодноразово був відзначений як кращий концертмейстер на міжнародних конкурсах. У 2009 році був нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України та Подякою Прем’єр-міністра України. 
Свою карʼєру як органіст розпочав у 2002 році у Харківській обласній філармонії, у 2006-2008 рр. був художнім керівником Будинку органної та камерної музики Харківської обласної філармонії.
Концертує у Європі, США, Китаї.
За роки роботи в Харківській філармонії зіграв понад 1200 концертів, в тому числі близько 100 різноманітних сольних програм. Концертні програми містять органну музику різних стилів, епох та національних шкіл. Автор багатьох власних перекладень інструментальної та вокальної музики для органа.

Органні концерти Станіслава Калініна – це завжди прояв глибини та щирості, що торкаються душі. Віримо, гра відомого харків'янина нікого не залишить байдужим.

Фото та матеріал: Харківської філармонії

Читайте також: